Отримувати новини від Укртелеком

Контакти прес-центру

Адреса

Україна, Київ, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

24.05.2023

Укртелеком реагує на виклики для малого та середнього бізнесу

Компанія «Укртелеком» пропонує споживачам сегменту малого та середнього бізнесу безпечне і сучасне рішення для здійснення операційної діяльності. А саме - Е-ЧЕК - Програмний Реєстратор Розрахункових Операцій.

Підприємці, купуючи програмний РРО Е-ЧЕК в Укртелекомі, зменшують свої витрати та час на обслуговування клієнтів. Оскільки отримують за комплексною знижкою в одного постачальника максимально необхідну кількість послуг, що вирішують проблему реєстрації розрахунків із споживачами.

«Розглядаючи кілька варіантів розробників програмного РРО, наша команда віддала перевагу компанії, яка запропонувала програмний РРО "Е-ЧЕК". Сьогодні це одне із найкращих рішень у поєднанні "ціна - якість". Укртелеком уклав партнерський договір, за яким суб'єктам малого бізнесу пропонується зручний сервіс для здійснення розрахунків зі споживачами згідно з нормами податкового законодавства» - прокоментував співпрацю Ігор Гуменюк, Директор департаменту маркетингу бізнес-сегмента Укртелекома.

Рішення від Е-ЧЕК має суттєві переваги: прийом безготівкових платежів у покупців картами в мобільному телефоні через NFC, QR-код, Apple та Google Pay, поєднує в собі касу, POS термінал, сканер штрих-коду. Програма адаптована для використання на всіх пристроях – смартфон, комп’ютер, POS-термінал. Передбачена можливість швидкої видачі чеків та відправлення їх через месенджер, e-mail, sms або QR-код. А найголовніше - повна відповідність нормативним документам ДПС, легкий зрозумілий онбординг, який дозволяє швидко навчитись працювати з продуктом, кваліфікована служба підтримки.

«Ми раді співпраці з Укртелекомом й впевнені, що наша синергія дозволить вирішити бажання багатьох підприємців працювати в законодавчому полі й не платити штрафи. Наш партнер глибоко розуміє продукт й зможе кваліфіковано розповісти про переваги ПРРО Е-ЧЕК для бізнесу офлайн у своїх офісах. Своєю чергою, ми завжди готові підтримати клієнтів по телефону – це дуже важливо при підключенні ПРРО та його коректного налаштування» - розповіла про співпрацю Євгенія Божко, співзасновниця та СЕО Е-ЧЕК.

Нагадаємо, з 1 січня 2023 року підприємці у населених пунктах чисельністю від 25 тисяч, зобов’язані мати платіжний інструмент для безготівкової оплати. З 1 липня 2023 року планується скасування пільг для бізнесу - можуть повернутися штрафні санкції та регулярні перевірки бізнесу щодо видачі фіскальних чеків клієнтам. 

Для деталей звертайтесь за телефоном 0-800-506-801 або за посиланням.