Отримувати новини від Укртелеком

Контакти прес-центру

Телефон

(44) 234 12 14

Адреса

Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

17.11.2020

Укртелеком розвиває проекти з ефективного управління своєю інфраструктурою 

Співпраця з мережею електричних зарядних станцій «IONITY» - новий проект Укртелекому із ефективного використання інфраструктури компанії, що вивільняється завдяки технологічній модернізації

«IONITY» - це інвестпроект з розміщення й управління зарядними станціями для електромобілів в Україні. Компанія почала розміщати свої зарядні станції для електромобілів на майданчиках Укртелекому. Станом на початок листопада встановлено вже 7 зарядних станцій «IONITY» в м. Києві.

Підзарядити свій електрокар у столиці можна вже за адресами: вул. Героїв Севастополя, 39/8, пров. Патріарха Мстислава Скрипника, 18 (Солом'янський р-н), бульв. Бучми Амвросія, 5 (Дніпровський р-н), вул. Мілютенка, 29 (Деснянський р-н). Невдовзі зарядні станції з’являться на вул. Макіївська, 3 (Оболонський р-н), шосе Стратегічне, 21.а (Голосіївський р-н) та за іншими адресами столиці.

Зважаючи на світові тренди та швидкий розвиток ринку електромобілів в Україні, попит на електричні зарядні станції загального користування буде лише зростати. Укртелеком вважає цей напрямок бізнесу дуже перспективним й ефективним інструментом використання своєї інфраструктури, а також радий долучитися до підтримки «зелених технологій». 


Про «IONITY» 

«IONITY» є найбільшим інвестиційним проектом у частині розміщення і управління мережею зарядних станцій для електромобілів в Україні. Сьогодні мережа IONITY налічує понад 550 зарядних станцій по всій країні. Переважно вони розташовані у Києві, Дніпрі, Львові, Житомирі, Вінниці та на основних автошляхах країни. Більшість з встановлених станцій – зарядні станції змінного струму, так звані АС станції, проте чимало встановлено і станцій змінного струму - DС станції для швидкої зарядки.

Про «Укртелеком нерухомість»

ПАТ «Укртелеком» пропонує в оренду комплекси, будівлі та приміщення по всій території України різного функціонального призначення. Всього компанія пропонує в оренду більше 400 тис. кв. м нерухомості в усіх областях України. Більшість приміщень розташовано в центральних районах міст і обласних центрів. Всі пропозиції щодо оренди нерухомості розміщено на офіційному сайті. Знайти вигідний варіант можна за посиланням http://property.ukrtelecom.ua/ та https://prozorro.sale/, скориставшись зручним підбором за типом нерухомості, локації, площі тощо.