Отримувати новини від Укртелеком

Контакти прес-центру

Адреса

Україна, Київ, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

22.02.2023

Укртелеком у «ТОР-25 роботодавців, відкритих для молоді»

Укртелеком нагороджено відзнакою «за сміливість, інноваційність та гнучкість до змін, підтримку місії STUD-POINT, кар’єрні можливості для молоді з України, активну роботу зі студентами та за участь у створенні 1 000 000 успішних кар’єрних історій». Організатори відмітили високий рівень реалізації проєкту для молодих фахівців «Кращі – з Укртелекомом», а також високо оцінили, що у наших соціальних мережах ми показуємо молодіжний контент, саму молодь та історії їх успіху.

Місія STUD-POINT – допомогти студентам найти своє професійне щастя в Україні, а роботодавцям – знайти junior-спеціалістів в один клік та прокачати бренд роботодавця.

Щороку STUD-POINT відзначає 25 компаній України, що співпрацюють з молоддю до 25 років: організовують освітні заходи, беруть участь у кар’єрних подіях, запрошують на стажування та роботу.

У цьому році Рейтинг про і для тих, хто в складні часи допомагає молодим спеціалістам без досвіду вдало стартувати кар’єру та підтримує економіку України, донатить на ЗСУ.

Це вже не перша відзнака Укртелекому у цьому напрямку. Компанія декілька років поспіль відзначається цією нагородою, адже проводить системну роботу у напрямку розвитку кар’єрних можливостей української молоді.