Отримувати новини від Укртелеком

Контакти прес-центру

Телефон

(44) 234 12 14

Адреса

Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

19.02.2021

Укртелеком визнано одним з кращих роботодавців

Компанія Укртелеком увійшла в рейтинг ТОП-25 роботодавців, відкритих для молодих талантів до 25 років за версією STUD-POINT

За підсумками цьогорічного рейтингу ТОП-25 роботодавців, відкритих для молодих талантів до 25 років, ПАТ «Укртелеком» визнано однією з кращих компаній для працевлаштування молоді. П’ять експертів українського ринку праці оцінили 45 заявок від топових українських компаній, які проводять найбільше проектів, спрямованих на залучення студентів та їхнє подальше працевлаштування. 

Одним з прикладів такої програми є власний освітній проект «Кращі – з Укртелекомом». За час існування проекту  «Кращі – з Укртелекомом», а це 5 років, його учасниками стали 471 студентів, 276 пройшли стажування, а своє перше робоче місце в компанії  отримали 65 випускників проекту. Крім цього, HR-команда компанії надає студентам рекомендації щодо старту кар’єри, ідеального резюме та успішної співбесіди. А нещодавно завершився восьмий сезон проекту, за підсумками якого звання «Кращий – з Укртелекомом» отримав 61 студент, вийшовши у фінал програми, а 35 учасників – гарантовану співбесіду для подальшого стажування у компанії.

Нагадаємо, минулого року Укртелеком було відзначено Подякою від Українського Пакту заради молоді та партнерів за активну участь у проектах Пакту - 2020 та підтримку молоді у сфері навчання, стажування та працевлаштування. 

Вже третій рік поспіль STUD-POINT визначає 25 кращих роботодавців для студентської молоді. 500+ партнерів компанії з усієї України заповнюють анкету, щоб позмагатися за звання кращого з кращих. За традицією переможців оголошують під час найбільшого онлайн-форуму для HR-спеціалістів HR-POINT. 

Обираючи компанію для роботи з цього рейтингу, шукачі можуть бути впевнені в успішному кар’єрному старті, у менторській підтримці, навчанні та особистісному розвитку. Критеріями відбору у ТОП-25 компаній є: регулярне проведення молодіжних активностей для студентів; готовність брати активних джуніорів та інтернів у свою команду, наявність програм стажування; надання підтримки та допомоги в успішному старті кар’єри; різноманітність каналів комунікації зі студентами про вакансії та івенти від компанії; майбутні плани щодо створення можливостей кар’єрного старту для молоді.