Отримувати новини від Укртелеком

Контакти прес-центру

Адреса

Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

08.07.2021

Укртелеком зазнав цілеспрямованої кібератаки на свій сайт

Департамент безпеки інформаційних технологій успішно блокував спробу кібератаки на зовнішній вебсайт компанії

У четвер, 8 липня, з 15:00 до 16:00 години  було зафіксовано DDoS-атаку на зовнішній сайт Укртелекому. Фахівці департаменту безпеки інформаційних технологій АТ «Укртелеком» одразу оперативно зреагували на інцидент, вживши необхідні заходи. Наразі кібератаку заблоковано, вебресурс компанії працює в штатному режимі. Кіберінцидент не вплинув на безперебійність надання абонентських сервісів. Варто зауважити, що  за результатами оперативного аналізу інциденту джерело кібератаки було в межах України. Оператор продовжує збирати дані для подання відповідної заяви до кіберполіції.

Загалом, з початку цього року було заблоковано понад десяток цілеспрямованих спроб кібератак на вебресурси АТ «Укртелеком» із застосуванням різноманітних технологій кіберзлочиників (DDoS-атаки, SQL injection, спроби запуску шкідливих скриптів на сайтах, численні фішингові листи). Для протидії кібератакам компанія системно впроваджує новітні технології та продукти в сфері інформаційної безпеки від світових постачальників. 

Нагадаємо, нещодавно Укртелеком розширив набір інструментів захисту від кіберзагроз для клієнтів бізнес сегменту на базі рішень від глобального постачальника Bitdefender