Отримувати новини від Укртелеком

Контакти прес-центру

Адреса

Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

05.11.2021

UTrecharge збільшує потужність зарядок до 7 кВт

У столиці та Борисполі  модернізовано низку електричних зарядних станцій

АТ “Укртелеком” модернізувало 8 зарядних станцій для електротранспорту. Тепер їх потужність зросла з 3,5 кВт до 7 кВт, що  вдвічі пришвидшує час заряджання електромобіля. Для зручності автомобілістів зарядні станції додатково обладнано кабелем з роз’ємом  TYPE 1. 

Адреси модернізованих зарядних станцій у місті Київ: просп. Академіка Глушкова, 18а; вул. Салютна, 5а; вул. Крамського Івана, 4б; вул. Будівельників, 8б; вул. Челябінська, 5а; вул. Міста Шалетт, 1б; вул. Наталії Ужвій, 1; у Борисполі на вул. Київський шлях, 86 б. 

Для того, щоб скористатися послугами мережі UTrecharge є спеціальний мобільний додаток , який можна встановити на Android та IOS. У ньому є можливість побачити зарядні станції на мапі, отримати інформацію про кожну з них, безкоштовно забронювати на 15 хвилин, сплатити вартість зарядки банківської карткою та багато іншого.

Загалом мережа UTrecharge нараховує 50 зарядних станцій: більшість у Києві, а  ще декілька - в містах Ірпінь, Ворзель, Буча, Вишгород та Бориспіль.

Нагадаємо, компанія Укртелеком з початку 2021 року почала надавати послугу заряджання електротранспорту на власних зарядних станціях UTrecharge. Впровадження послуги UTrecharge є частиною діяльності Укртелекому з ефективного використання ресурсів компанії, що вивільняються внаслідок технічного переоснащення та модернізації телекомінфраструктури.