Отримувати новини від Укртелеком

Контакти прес-центру

Адреса

Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

25.11.2021

Відновлення магістральної оптики в Одесі

Фахівці Укртелекому кілька годин працювали над  відновленням магістральних ліній після їх пошкодження при проведенні неузгоджених робіт у ґрунті

Учора, 24 листопада, аварійна відновлювальна бригада АТ «Укртелеком» опертивно усунула пошкодження на магістральній мережі оптичного інтернету, яке сталося через проведення сторонньою організацією неузгоджених робіт у ґрунті в межах міста Одеса по вул. Овідіопольська дорога, 12. Незважаючи на великий обсяг робіт, фахівці відновили пошкоджену ділянку за кілька годин.  Для цього було вирито траншею, змонтовано вставку однотипним кабелем довжиною 60 метрів та дві муфти. На місце пошкодження було викликано поліцію, яка буде встановлювати відповідальних за пошкодження майна телекомоператора.

Варто додати, що під час відновлювальних робіт для збереження безперервності надання послуг доступу до інтернету та передачі даних було проведено перерозподіл інтернет-трафіку по інших, непошкоджених, каналах, що могло призвети до тимчасового часткового погіршення якості доступу до інтернету на ділянці Одеса – Кароліно-Бугаз.

На жаль, це не поодинокі випадки, коли через неузгоджені земляні роботи третіх осіб абоненти мають проблеми з послугами.

Укртелеком робить усе можливе задля якнайшвидшого відновлення послуг та закликає всіх причетних дотримуватись необхідних вимог під час  проведення земляних чи інших робіт і нагадує про важливість своєчасного їх узгодження з усіма залученими організаціями.