Отримувати новини від Укртелеком

Контакти прес-центру

Адреса

Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

15.08.2022

Відновлення роботи мереж на півдні та заході

Щоб абонентам були доступні телефонія та інтернет, фахівці Укртелекому працюють щодня. Вони за першої можливості ремонтують мережі і відновлюють послуги у різних куточках країни.

З 8 по 15 серпня бригади оператора відновлювали послуги зв'язку у населених пунктах різних областей України. Так, приміром, на Одещині, щоб відновити лінію, змонтували постійну вставку довжиною 120 метрів кабелю та додаткові муфти. А на Волині для відновлення роботи магістральної лінії теж довелося монтувати вставку довжиною 75 метрів кабелю і додаткові муфти. А ще відновили послуги абонентам у деяких населених пунктах, у тому числі і Рівненщини.

Також фахівці постійно відстежують роботу обладнання після аварійних відключень електроживлення, щоб за можливості запобігти перебоям у наданні сервісів. У разі знеструмлення обладнання працює до повного розряду акумуляторних батарей або роботи генераторів за наявності.

До уваги абонентів, у яких можуть бути перебої у користуванні послугами через аварійні роботи на електромережах, що після відновлення електроживлення необхідно перезавантажити обладнання і дочекатися встановлення з’єднання.

Оператор продовжує працювати, забезпечуючи зв'язок всюди, де є можливість.

Критична інфраструктура та національна мережа Укртелекому працюють. Телекомпослуги надаються у всіх областях, крім Луганської та Херсонської.

Послуги інтернету доступні у 87% населених пунктів України, де є мережа оператора.