Отримувати новини від Укртелеком

Контакти прес-центру

Адреса

Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

26.01.2021

Відновлення зв’язку на Дніпропетровщині

Фахівці Укртелекому оперативно відновили послугу зв’язку для мешканців міста Апостолове та Апостолівського району Дніпропетровської області 

Укртелеком продовжує усувати наслідки зловмисних пошкоджень, щодня відновлюючи лінії зв’язку по всій країні. Часто дії злодіїв призводять до перебоїв зі зв’язком у абонентів та можливістю додзвонюватися до служб, лінія зв’язку з якими була пошкоджена. Відтак 25 січня внаслідок зловмисного пошкодження кабелю в м. Апостолове, по вул. Центральна, 51, була пошкоджена лінія телефонного зв'язку зі службою «101». Впродовж лічених хвилин після фіксації інциденту на мережі фахівці компанії виконали переадресацію екстрених викликів на резервну лінію. Отже, поки тривало відновлення, мешканці мали можливість зв’язатися з екстреною службою.

Як виявилося, зловмисники заради наживи викрали 15 метрів кабелю. До національної поліції подано заяву про вчинення злочину й пошкодження майна компанії.

Закликаємо громадян, які стали свідками подібних злочинів, повідомляти в поліцію або у відділення Укртелекому, аби якість зв’язку завжди була задовільною.

Зазначимо, що Дніпропетровщина — серед лідерів антирейтингу областей з найбільшою кількістю злочинних дій, які спрямовані проти телекомунікаційного обладнання та майна ПАТ «Укртелеком». Так, за 2020 рік у Дніпропетровській області зафіксовано більше 2 тисяч подібних фактів.