Отримувати новини від Укртелеком

Контакти прес-центру

Адреса

Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

13.06.2022

Відновлення зв’язку у прифронтових містах, ремонтні роботи на півдні та сході, забезпечення роботи мережі на рівні 87 %

На минулому тижні, з 6 по 13 червня, Укртелеком провів низку ремонтно-відновлювальних робіт у різних куточках країни. Працюючи щодня, фахівці оператора підтримують доступність інтернету у 87% населених пунктів, де є мережі оператора, в усіх областях, крім Луганської та Херсонської.

В областях, де тривають  бої, і, де є часті пошкодження інфраструктури, роботи з ремонту та відновлення проводяться постійно. Робиться все можливе, щоб максимально швидко відновлювати послуги, які є дуже потрібними зараз. Так, було відновлено інтернет та телефонію у прифронтових населених пунктах: місті Оріхів та смт Новомиколаївка Запорізької області. Тут було пошкодження волоконно-оптичного кабелю, але аварійні бригади оперативно усунули пошкодження, провівши всі необхідні роботи у найкоротший термін.

Не припиняються роботи і на Донеччині. Наразі в області інтернет-послуги доступні у 55% населених пунктах, де є покриття Укртелекому.

Також протягом минулого тижня  фахівці  оператора відновлювали надання послуг і у низці населених пунктів Сумської, Рівненської, Одеської, Дніпропетровської, Київської, Волинської областей.