Отримувати новини від Укртелеком

Контакти прес-центру

Телефон

(44) 234 12 14

Адреса

Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

10.04.2020

Вихід на номери екстрених служб за будь-яких умов

Укртелеком за лічені хвилини відновив роботу виходу на номер «103» у Рівному

Фахівці чергових служб оператора завжди на робочих місцях, забезпечуючи роботу сервісів у звичайному режимі, зокрема з’єднання з номерами екстрених служб. І у разі потреби оперативно усувають проблему, аби у громадян був зв'язок з екстреними службами.

Минулої ночі у Рівному, через перебій в енергопостачанні, в обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф було зафіксовано відсутність виходу на екстрену службу «103» для абонентів міста. Чергові інженери Укртелекому одразу провели резервування каналу зв’язку – в ручному режимі виконано переадресацію викликів на резервні номери служби «103». Завдяки цьому, на час усунення проблеми з енергопостачанням, всі абоненти міста Рівне мали зв'язок із центром екстреної медичної допомоги.

Укртелеком продовжує оперативно усувати пошкодження і забезпечувати безперебійним зв'язком абонентів під час пандемії в умовах карантину. Враховуючи надзвичайну важливість послуг зв’язку для людей, Служба моніторингу телекомунікаційної мережі ПАТ «Укртелеком» працює в посиленому режимі.