Отримувати новини від Укртелеком

Контакти прес-центру

Телефон

(44) 234 12 14

Адреса

Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

14.11.2019

Все більше компаній обирають Хмарну АТС від Укртелекому

Продовжує зростати популярність послуги для корпоративних клієнтів «Хмарна АТС від Укртелекому» – сервіс віртуальної комунікації, що полегшує взаємодію між офісами та співробітниками, які працюють в іншому місті або віддалено 

За рік кількість підключень до послуги «Хмарної АТС» від Укртелекому зросло на 22% і станом на жовтень складає майже 20 тисяч номерів.

«Хмарна АТС» дозволяє створити корпоративну телефонну станцію в інтернет-мережі і користуватися телефонним зв’язком через мережу швидкісного оптичного інтернету. Це означає, що більше немає потреби в окремих телефонних лініях. При цьому технологія дає можливість підключення будь-якої кількості телефонних номерів та внутрішніх абонентів, об’єднавши офіси та віддалених співробітників телефонною мережею із загальними зовнішніми номерами та внутрішньою нумерацією. Під’єднати робочі місця, налаштувати номери та всі додаткові послуги можна онлайн – без залучення технічного спеціаліста з боку оператора та за мінімум часу.

Інший безумовний плюс – це мобільність. Скільки б ви не змінювали адресу офісу, «віртуальна АТС» буде працювати в однаковому режимі і якості. 

«Хмарна АТС» може стати в нагоді компанії, якій потрібно розбудувати єдину телефонну мережу між офісами в різних містах України, не витрачаючи при цьому коштів на закупівлю нового обладнання. Так зробила одна з компаній, що займається організацією весільних подій. Оператор підключив 1000 номерів «Хмарної АТС» у 16 містах України. Наразі «віртуальна АТС» забезпечує постійний зв'язок між кожним працівником за окремим номером і дозволяє всім, хто готується до весілля, знаходити фотографів, ведучих, водіїв, офіціантів та будь-яких інших професіоналів, що можуть створити незабутнє свято.