Отримувати новини від Укртелеком

Контакти прес-центру

Телефон

(44) 234 12 14

Адреса

Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

07.05.2020

З 12 травня Укртелеком частково розпочинає прийом абонентів у ЦОА

Перший етап відновлення прийому абонентів у центрах обслуговування починається з 12 травня в населених пунктах, де мешкає менш ніж 50 тис. осіб

План поступового відновлення прийому абонентів у Центрах обслуговування включає три етапи. Перший етап розпочинається з 12 травня і включає близько 130 ЦОА, які розташовано в населених пунктах з населенням менше 50 тис. осіб, де відсутня несприятлива епідеміологічна ситуація. Другий етап планується з 22 травня і включатиме 70 ЦОА в містах з населенням понад 50 тис. мешканців. Дата його початку залежить від рішення місцевої влади про відновлення роботи громадського транспорту. Третій – включає решту центрів, розташованих у містах з несприятливою епідеміологічною ситуацією, рішення щодо відкриття яких прийматиметься індивідуально. 

Прийом абонентів проходитиме з дотриманням протиепідемічних заходів. Співробітники матимуть захисні маски та рукавички, антисептик, а приміщення прибиратиметься з застосуванням дезінфікуючих засобів. Більш детальна інформація щодо роботи ЦОА доступна на офіційному сайті Укртелекому, у розділі «Центри обслуговування абонентів».

Нагадаємо, що з 18 березня 2020 року Укртелеком тимчасово припинив фізичний прийом абонентів у своїх Центрах обслуговування. Всі комунікації з абонентами велись за допомогою альтернативних каналів комунікацій – телефону контакт-центру, електронної пошти, форм зворотного зв’язку на сайті оператора та сторінці в соціальної мережі.

Дотримуючись необхідних санітарних норм, фахівці компанії продовжують підтримувати роботу мережі та розбудовувати волоконно-оптичну телекомінфраструктуру.