Отримувати новини від Укртелеком

Контакти прес-центру

Адреса

Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

05.01.2022

За рік в Укртелекому орендували 95 тисяч квадратних метрів комерційної нерухомості

Загалом станом на кінець 2021 року оператор здав в оренду 525 тисяч квадратних метрів

АТ «Укртелеком» продовжує розвиток проєктів, спрямованих на ефективне використання приміщень, що вивільняються внаслідок модернізації та технічного переоснащення компанії, пропонуючи їх в оренду. За 2021 рік оператор здав в оренду 95 тисяч квадратних метрів комерційної нерухомості. Таким чином станом на кінець 2021 року оператор здає в оренду 525 тисяч квадратних метрів, що на 22% більше ніж рік тому. Найчастіше орендарі обирають приміщення для облаштування офісів, виробництва чи складів та об’єктів HoReCa сегменту.

Протягом 2022 року з огляду на поточні плани з модернізації телекомінфраструктури компанії та подальшого розвитку напрямку з комерційної оренди, планується запропонувати ринку та залучити орендарів ще на 100 тисяч квадратних метрів.

«Ми бачимо зростання попиту на приміщення офісного типу, а також на об’єкти, які можна облаштувати під хостел. Цьому сприяє розташування наших будівель, адже більшість розташовано в центральних частинах міст та райцентрів. У 2022 році ми плануємо запропонувати потенційним орендарям ще 100 тисяч квадратних метрів, щоб задовільнити існуючий попит», - зазначив директор департаменту управління нерухомістю АТ «Укртелеком» Євген Нищенко.

Нагадаємо, у 2021 році АТ «Укртелеком» проклав близько 12 тисяч кілометрів оптичних ліній, забезпечивши найбільшу в історії компанії швидкість будівництва та модернізації своєї телекомінфраструктури.