Отримувати новини від Укртелеком

Контакти прес-центру

Телефон

(44) 234 12 14

Адреса

Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

05.04.2021

Зв'язок та інтернет від Укртелекому у Львові працюватиме, незважаючи на планові відключення електроенергії в деяких районах міста

До уваги користувачів послуг у м. Львів

Планові відключення електроенергії 6 квітня не впливатимуть на телекомунікаційні послуги ПАТ «Укртелеком». Оператор надаватиме послуги абонентам міста у  звичному режимі, незважаючи на те, що до переліку об’єктів, де буде проводитися планове відключення, потрапило приміщення АТС на вулиці Брюховицькій, 189. Для забезпечення безперебійності телекомунікаційних послуг, приміщення АТС облаштовано двома групами акумуляторних батарей та стаціонарним дизель-генераторним агрегатом з автоматичним включенням. Цього достатньо, щоб забезпечити безперебійну роботу АТС на час знеструмлення і навіть більше. Отже, жодної зупинки з надання послуг у цей період не передбачається.

Нагадаємо, що деякі львівські ЗМІ повідомили, що у вівторок 6 квітня з 09:00 до 17:00 «Львівобленерго» проводитиме відключення електроенергії на деяких вулицях Львова. 

Нагадаємо,  у м. Львів, зважаючи на епідеміологічну ситуацію та введення посилених карантинних норм, обслуговування абонентів послуг ПАТ «Укртелеком» тимчасово відбувається без фізичного прийому у центрах обслуговування. На час локдауну оператор пропонує різні канали комунікації, і кожен може звернутися зручним для нього способом:

  • контакт-центр 0 800 506 800, працює цілодобово (дзвінки безкоштовні з мобільних та стаціонарних телефонів українських операторів);
  • залишити звернення на офіційному сайті;
  • сторінка у соціальній мережі Facebook (у приватні повідомлення);
  • заявку на ремонт телефону в автоматичному режимі можна зробити за номером 0 800 506 508 (дзвінки безкоштовні з мобільних та стаціонарних телефонів українських операторів);
  • реєстрація  заявок щодо радіо за телефоном 0 800 506 575 (дзвінки безкоштовні з мобільних та стаціонарних телефонів українських операторів );
  • змінити спосіб доставки рахунків  можна за номером 0 800 506 056 (дзвінки безкоштовні з мобільних та стаціонарних телефонів українських операторів).

Укртелеком дбає про безпеку своїх відвідувачів та дотримується карантинних норм, зважаючи на епідеміологічну ситуацію в населених пунктах. 

Детально про графік роботи центрів у кожній області у розділі Центри обслуговування абонентів, телефони, за якими відбувається обслуговування, можна дізнатися на офіційному сайті.