Альтернативна Телефонія

Альтернативний телефон – сучасний спосіб відтворення класичного зв’язку.

Технологія конвергенції мереж фіксованого та рухомого (мобільного) зв’язку дозволяє Вам відчути новий рівень якості послуг, а також позбутися проблем, пов’язаних із пошкодженням кабелю.

Компанія «Укртелеком» надає конвегрентні телекомунікаційні послуги з використанням мережі оператора «Тримоб» та його роумінг-партнера. Кінцеве абонентське обладнання, призначене для надання послуг голосової телефонії у такій мережі використовує стандарт 2G в діапазонах 900/1800 МГц, покриття роумінг-партнера вказаною мережею наразі наявне на майже 98% території проживання населення. Детально з картою покриття ви можете ознайомитися тут (на карті потрібно вибрати «2G покриття»).

ПІДКЛЮЧЕННЯ ТЕЛЕФОНУ

Для подання заяви на підключення альтернативного телефону оберіть тарифний план та натисніть на кнопку «ПІДКЛЮЧИТИ» або зверніться до Центру обслуговування абонентів Укртелеком у вашому місті.

Заява приймається від фізичної особи, яка зареєстрована чи проживає за адресою підключення.

Необхідні документи для подання заяви:

 • паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу;
 • ідентифікаційний код фізичної особи — платника податків;
 • документ, що підтверджує наявність пільг (у разі потреби).

Тарифи на встановлення телефону для абонентів (фізичних осіб) місцевої телефонної АТ «Укртелеком»

ПОСЛУГА ТАРИФ, ГРН. З ПДВ (ОДНОРАЗОВО)
Встановлення основного телефонного апарата, підключеного за технологією конвергенції мереж 84,00
 1. Тарифи діють з 01.11.2018.
 2. У нежитлових приміщеннях, право власності на які мають фізичні особи, застосовуються тарифи, як для юридичних осіб.
 3. Послуги надаються за наявності технічної можливості.
 4. Тарифи відповідають діючим Граничним тарифам на загальнодоступні телекомунікаційні послуги.
ІНФОРМАЦІЙНО-ДОВІДКОВІ ПОСЛУГИ ЗА НОМЕРОМ 0-170
Стаття Послуги Тариф, грн., з ПДВ
1 Виклик певної особи 6,00
2 Відмова споживача, який викликає, чи відмова особи, яку викликають, від розмови у момент з’єднання 6,00
3 Відмова споживача, який викликає, від розмови у момент з’єднання у зв’язку з тим, що в абонента, якого викликають, до абонентської лінії підключено факс, автовідповідач, модем, кінцеве обладнання з автоматичним визначником номера тощо 6,00
4 Обмеження тривалості розмови на прохання абонента 6,00
5 Довідка про тривалість розмови 6,00


Примітки:

 1. Тарифи діють з 01.06.2013. 

 2. Тарифікується кожна надана послуга (довідка). 

 3. Інформаційно-довідкові послуги за номером 0-170 надаються за участю телефоніста АТ «Укртелеком» для всіх категорій споживачів АТ «Укртелеком» та операторів телекомунікацій, які мають право на надання послуг місцевого телефонного зв’язку.

Додаткові послуги фіксованого телефонного зв’язку

Номер

статті

Назва послуги

Норма оплати Тариф,
грн.,
з ПДВ

1.

Додаткові послуги місцевого телефонного зв`язку

1.1.

Включення телефону, який було відключено (знято) за заявою абонента або за дебіторську заборгованість після припинення надання послуг місцевого телефонного зв’язку

Примітки:

1. Включення кінцевого обладнання (телефону) відбувається за умови наявності технічної можливості та повної оплати існуючої дебіторської заборгованості, а також за умови внесення авансу за користування послугами відповідно до умов договору.

2. Включення кінцевого обладнання (телефону) здійснюється тільки на окрему абонентську лінію, при цьому телефонний номер може бути змінений.

3. Включення кінцевого обладнання (телефону) здійснюється на існуючий у абонента особовий рахунок.

4. Термін, упродовж якого можна відновити включення телефону – 1 рік, після припинення надання послуг

5. Послуга надається не частіше, ніж один раз на рік.

одноразово

5,00

1.2.

Бронювання номера телефону та лінії у магістральному і розподільчому кабелі 

Примітки:

1. Послуга з бронювання номера телефону та лінії у магістральному і розподільчому кабелі у разі припинення надання послуг місцевого телефонного зв’язку з ініціативи абонента або АТ «Укртелеком» надається протягом трьох років при наявності коштів на особовому рахунку абонента (авансу). 

2. Плата за послугу не нараховується за перші 3 місяці бронювання номера телефону та лінії у магістральному і розподільчому кабелі після припинення надання послуг місцевого телефонного зв’язку. Якщо залишок коштів на особовому рахунку абонента не перевищує абонентну плату за бронювання, яка встановлена відповідно до Граничних тарифів, то в такий місяць, плата за бронювання дорівнює залишку коштів на особовому рахунку абонента.

3. Якщо залишок коштів на особовому рахунку абонента не перевищує абонентну плату за бронювання, яка встановлена відповідно до Граничних тарифів, то в такий місяць, плата за бронювання дорівнює залишку коштів на особовому рахунку абонента.

4. Вартість нараховується відповідно до діючих Граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги.

за місяць

71,65

1.3.

Переоформлення договору на користування телефоном за письмовою згодою сторін, незалежно від причини переоформлення

одноразово,

за кожний телефон

5,00

1.4.

Переоформлення договору на користування телефоном на члена сім’ї або на співвласника чи власника квартири в разі настання смерті абонента

одноразово,

за кожний телефон

5,00

1.5.

Заміна номера телефону за заявою абонента

одноразово

40,00

1.6.

Заміна категорії автоматичного визначення номера абонентських пристроїв АТС (категорія АВН)

Примітка:

Зміна на категорію АВН № 1 та 10 не тарифікується.

одноразово

40,00

1.7.

Скорочення переліку послуг фіксованого телефонного зв’язку 

Примітки:

1. Скорочення переліку послуг фіксованого телефонного зв’язку (користування телефоном) здійснюється на строк, зазначений у заяві абонента, але не більше як на один рік. Строк може змінюватися за окремою заявою абонента. При подовженні строку скорочення переліку послуг фіксованого телефонного зв`язку, включення телефону не здійснюється.

2. При пошкодженні абонентської лінії та/або кінцевого абонентського обладнання плата за скорочення переліку послуг фіксованого телефонного зв`язку нараховується у повному обсязі.

3. При скороченні переліку послуг фіксованого телефонного зв’язку абонентська лінія зв’язку, яка з’єднує кінцеве обладнання споживача (телефонний апарат) з комутаційною системою, тимчасово відключається. При цьому послуга «Інтернет від Укртелеком» може надаватися за наявності технічної можливості.

4. При скороченні переліку послуг фіксованого телефонного зв’язку за заявою абонента додаткові послуги цифрових АТС не надаються та відповідно абонентна плата за користування цими послугами не справляється.

5. При скороченні переліку послуг фіксованого телефонного зв’язку (користування телефоном) покілометрова плата за кожний кілометр фактичної довжини абонентської лінії від абонента до межі населеного пункту, якщо телефон установлений за межею населеного пункту і підключений до АТС цього населеного пункту, не справляється.

за місяць

55,00

1.8.

Включення телефону після скорочення переліку послуг фіксованого телефонного зв’язку.

Примітка:

При включенні телефону після скорочення переліку послуг фіксованого телефонного зв’язку за заявою абонента надання замовлених раніше додаткових послуг цифрових АТС автоматично відновлюється.


не тарифікується

1.9.

Скорочення переліку послуг фіксованого телефонного зв’язку за ініціативи АТ «Укртелеком»

Примітки:

1.       При скороченні переліку послуг фіксованого телефонного зв’язку за ініціативи АТ «Укртелеком» додаткові послуги цифрових АТС не надаються та відповідно абонентна плата за користування цими послугами не справляється.

2.       При скороченні переліку послуг фіксованого телефонного зв’язку за ініціативи АТ «Укртелеком» покілометрова плата за кожний кілометр фактичної довжини абонентської лінії від абонента до межі населеного пункту, якщо телефон установлений за межею населеного пункту і підключений до АТС цього населеного пункту, не справляється.


не тарифікується

1.10.

Включення телефону після скорочення переліку послуг фіксованого телефонного зв’язку за ініціативи АТ «Укртелеком»

Примітка:

При включенні телефону після скорочення переліку послуг фіксованого телефонного зв’язку за ініціативи АТ «Укртелеком» надання замовлених раніше додаткових послуг цифрових АТС автоматично відновлюється.


не тарифікується

1.11.

Зміна тарифного плану на послуги фіксованого телефонного зв’язку.

Примітки:

1.       Послуга із зміни тарифного плану надається не частіше ніж один раз на календарний місяць.

2.       Для зміни тарифного плану абонент повинен завернутися до найближчого Центру обслуговування абонентів або зателефонувати з домашнього телефону на номер 0-800-506-800 (безкоштовно в межах території України з номерів українських операторів).


не тарифікується

1.12.

Зміна технології підключення основного телефонного апарату з проводового зв’язку, SIP або CDMA на технологією конвергенції мереж.


не тарифікується

1.13.

Встановлення додаткових послуг цифрових АТС

Примітка:

Абонентна плата за користування додатковими послугами цифрових АТС нараховується відповідно до статті 6.


не тарифікується

1.14.

Відключення додаткових послуг цифрових АТС.


не тарифікується

2.

Надання розшифровки за телефонні розмови

2.1.

Надання розшифровки на папері нарахованої до сплати суми за міжміські, міжнародні телефонні розмови:

Примітки:

1. Послуга надається тільки в центрах обслуговування абонентів при одноразовому замовленні та за наявності технічної можливості.

2. Розшифровка надається за період від поточного місяця до тридцять шостого (включно) попередніх місяців.

3. Розшифровка за поточний місяць може містить не повні данні. Отримання повних даних можливо після 8-го числа наступного місяця.

4. Абонент має право на безоплатне отримання розшифровки нарахованої до сплати суми за надані міжміські, міжнародні телефонні розмови тільки за той розрахунковий період, до якого він має претензії. Така розшифровка надається за наявності технічної можливості.

за один розрахунковий період

 

2.1.1.

за першу розмову

 

25,00

2.1.2.

за кожну наступну розмову

 

0,10

2.2.

Надання розшифровки електронною поштою нарахованої до сплати суми за міжміські, міжнародні телефонні розмови

Примітки:

1. Розшифровка надається за період від поточного місяця до тридцять шостого (включно) попередніх місяців.

2. Розшифровка за поточний місяць може містить не повні данні. Отримання повних даних можливо після 8-го числа наступного місяця.

за один розрахунковий період, незалежно від кількості розмов

25,00

2.3.

Надання щомісячної розшифровки на папері нарахованої до сплати суми за міжміські, міжнародні телефонні розмови (крім вартості доставки розшифровки поштою)

Примітки:

1. Послуга надається тільки в центрах обслуговування абонентів при укладеному договорі та за наявності технічної можливості.

2. Розшифровка надається за попередній розрахунковий період.

3. Вартість доставки поштою нараховується окремо.

за один розрахунковий період

 

2.3.1.

за першу розмову

 

25,00

2.3.2.

за кожну наступну одну розмову

 

0,10

3.

Додаткові послуги цифрових АТС

 

Примітка:
При користуванні двома і більше послугами зазначених у п.п. 3.1 – 3.7 (включно) до тарифів застосовується коефіцієнт зменшення (Кзм.) 0,8

3.1.

Конференц-зв’язок послідовним збором учасників (CONF) / Conference Call, Add-on

Примітка

Послуга працює та надається тільки спільно з послугою «Утримання виклику, очікування (HOLD)»

за місяць

2,50

3.2.

Безумовне перенаправлення виклику на інший номер телефону / Call forwarding unconditional (CFU)

за місяць

2,50

3.3.

Перенаправлення виклику:

   

3.3.1.

на інший номер телефону при зайнятості абонента / Call forward on Busy (CFB)

за місяць

2,50

3.3.2.

на інший номер телефону при невідповіді абонента / Call Forward No Reply (CFNR)

за місяць

2,50

3.4.

Повідомлення про надходження нового виклику / Call waiting (CW)

за місяць

2,50

3.5.

Утримання виклику, очікування (HOLD)

за місяць

2,50

3.6.

Заборона всіх вихідних викликів (BBAOC)

за місяць

2,50

3.7.

Подання ідентифікації лінії (номера), що викликає / Calling line identification presentation (CLIP)

Примітки:

1. Подання ідентифікації лінії, що викликає (CLIP), діє за умови, що на лінії (номері), яка викликає не встановлено послугу «Заборона ідентифікації лінії, що викликає» (CLIR) або іншої аналогічної послуги.

2. Послуга може надаватися у форматі DTMF та/або FSK.

за місяць

2,50

3.8.

Заборона ідентифікації лінії (номера абонента), що викликає / Calling line identification restriction (CLIR)

за місяць

10,00

3.9.

Подання ідентифікації лінії (номера), яка викликає, при надходженні нового виклику 

за місяць

Окремо не тарифікується

Інструкція замовлення додаткових послуг

Примітки:

 1. Тарифи діють з 01.01.2021. Мінімальний строк дії – до 30.01.2021. Після закінчення мінімального строку АТ «Укртелеком» має право змінювати тарифи та тарифні плани в порядку, передбаченому чинним законодавством України.
 2. Додаткові послуги фіксованого телефонного зв’язку надаються при наявності технічної можливості та незалежно від способу підключення телефону.
 3. При замовленні додаткових послуг цифрових АТС обов’язково надається можливість тонального набору номеру телефону на кінцевому абонентському обладнанні.
 4. Додаткові послуги надаються за заявою абонентів в центрі обслуговування абонентів або за усним зверненням до Довідково-інформаційного контакт-центру (головного).

Переваги

 • Нетарифіковані хвилини

  Користуйтеся нетарифікованими хвилинами для дзвінків на стаціонарні номери по всій території України.

 • Автоматичне визначення номеру

  З функцією визначення номеру відомо хто Вам телефонує.