Міжнародний зв’язок

Для того, щоб скористатись послугою, потрібно набрати «0», дочекатися безперервного сигналу, набрати «0» (код виходу на міжнародний канал), код країни, код міста або оператора мобільного зв`язку та номер абонента.

Увага! Припинено надання послуг міжнародного зв’язку на мережі фіксованого та мобільного телефонного зв’язку для напрямків Російської Федерації та Республіки Білорусь. Здійснення усіх вихідних дзвінків з території України з цими країнами заблоковано. (Розпорядження Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій від 02.03.2022 № 5)
Дізнатися про тариф
Деталі про тарифи
  1. Тарифи діють з 01.03.2022. Мінімальний термін дії – до 30.03.2022. Після закінчення мінімального строку АТ «Укртелеком» має право змінити тарифи у порядку, передбаченому чинним законодавством України.
  2. Тарифи вказані в доларах США, з урахуванням податку на додану вартість (ПДВ). Для зручності тарифи вказано в розрахунку на 1 хвилину розмови із заокругленням до 1 цента США.
  3. Оплата послуг міжнародного телефонного зв’язку проводиться в національній валюті України із застосуванням офіційного курсу гривні, встановленого Національним банком України до іноземної валюти на день здійснення виклику з урахуванням наступних особливостей:
    • курс, встановлений наприкінці робочого дня починає діяти з наступного робочого дня після дня встановлення;
    • курс, встановлений в останній робочий день тижня або в передсвятковий день починає діяти в перший день після наступного тижня чи в перший післясвятковий робочий день.
  4. Облік міжнародних телефонних розмов – посекундний. Тарифною одиницею для міжнародних телефонних розмов є секунда, для окремих напрямків (відповідно до умов договорів з іноземними партнерами) – тарифною одиницею є хвилина (тривалість розмови заокруглюється до повної хвилини в більшу сторону).
  5. За міжнародні телефонні розмови надані в кредит, справляється додаткова плата в розмірі двох відсотків від вартості наданих послуг.
  6. Скористатися послугою автоматичного міжнародного телефонного зв’язку може будь-який абонент за наявності технічної можливості доступу до послуг міжнародного телефонного зв’язку (тобто які мають категорії АВН № 1, 4, 8 або 10).