Міжнародний зв’язок

Для того, щоб скористатись послугою, потрібно набрати «0», дочекатися безперервного сигналу, набрати «0» (код виходу на міжнародний канал), код країни, код міста або оператора мобільного зв`язку та номер абонента.

Дізнатися про тариф
Деталі про тарифи
 1. Тарифи діють з 01.03.2022. Мінімальний термін дії – до 30.03.2022. Після закінчення мінімального строку АТ «Укртелеком» має право змінити тарифи у порядку, передбаченому чинним законодавством України.
 2. Тарифи вказані в доларах США, з урахуванням податку на додану вартість (ПДВ). Для зручності тарифи вказано в розрахунку на 1 хвилину розмови із заокругленням до 1 цента США.
 3. Оплата послуг міжнародного телефонного зв’язку проводиться в національній валюті України із застосуванням офіційного курсу гривні, встановленого Національним банком України до іноземної валюти на день здійснення виклику з урахуванням наступних особливостей:
  • курс, встановлений наприкінці робочого дня починає діяти з наступного робочого дня після дня встановлення;
  • курс, встановлений в останній робочий день тижня або в передсвятковий день починає діяти в перший день після наступного тижня чи в перший післясвятковий робочий день.
 4. Облік міжнародних телефонних розмов – посекундний. Тарифною одиницею для міжнародних телефонних розмов є секунда, для окремих напрямків (відповідно до умов договорів з іноземними партнерами) – тарифною одиницею є хвилина (тривалість розмови заокруглюється до повної хвилини в більшу сторону).
 5. За міжнародні телефонні розмови надані в кредит, справляється додаткова плата в розмірі двох відсотків від вартості наданих послуг.
 6. Додаткові послуги міжнародного телефонного зв’язку з абонентами глобальних (супутникових) мереж за участю телефоніста не надаються.
 7. Скористатися послугою автоматичного міжнародного телефонного зв’язку може будь-який абонент за наявності технічної можливості доступу до послуг міжнародного телефонного зв’язку (тобто які мають категорії АВН № 1, 4, 8 або 10).
додаткові послуги за участю телефоніста

Увага! З 01.03.2022 для абонентів (фізичних та юридичних осіб) буде припинено надання послуг фіксованого телефонного зв’язку за участю телефоніста та застосування відповідних тарифів

Замовлення міжміських та міжнародних розмов

0-171, 0-191, 0-192, 0-193, 0-194, 0-195

Ви можете замовити послуги міжміського та міжнародного телефонного зв’язку за допомогою телефоніста:
• міжміських телефонних розмов 0-171 - на території України;
• міжнародних телефонних розмов 0-191, 0-192, 0-193, 0-194, 0-195 – міжнародний зв’язок.

Послуги надаються цілодобово.

Тарифи на додаткові послуги міжміського та міжнародного телефонного зв’язку за допомогою телефоніста для всіх категорій споживачів АТ «Укртелеком» та операторів телекомунікацій, які мають право на надання послуг місцевого телефонного зв’язку

Тарифи введені в дію з 01.08.2015

По-зиція

Види послуг

Тариф,

грн., з ПДВ

Додаткові послуги міжміського телефонного зв’язку за участю телефоніста

1

Виклик певної особи

6,00

2

Повідомлення на адресу особи, яка викликається, про запрошення до переговорного пункту для ведення міжміської телефонної розмови

30,00

3

Відмова споживача, який викликає, чи відмова особи, яку викликають, від розмови у момент з’єднання

6,00

4

Відмова споживача, який викликає, від розмови у момент з’єднання у зв’язку з тим, що в абонента, якого викликають, до абонентської лінії підключено факс, автовідповідач, модем, кінцеве обладнання з автоматичним визначником номера тощо

6,00

5

Обмеження тривалості розмови на прохання абонента

6,00

6

Довідка про тривалість розмови

6,00

Примітки.

1.    Тарифікується кожна надана послуга (довідка).

2.    Додаткові послуги міжміського телефонного зв’язку за участю телефоніста до мереж операторів рухомого (мобільного) зв’язку України не надаються.

Додаткові послуги міжнародного телефонного зв’язку за участю телефоніста

Тариф,

дол. США,

з ПДВ

1

Виклик певної особи

1,20

2

Повідомлення на адресу особи, яка викликається, про запрошення до переговорного пункту для ведення міжнародної телефонної розмови

2,40

3

Відмова споживача, який викликає, чи відмова особи, яку викликають, від розмови у момент з’єднання

0,60

4

Відмова споживача, який викликає, від розмови у момент з’єднання у зв’язку з тим, що в абонента, якого викликають, до абонентської лінії підключено факс, автовідповідач, модем, кінцеве обладнання з автоматичним визначником номера тощо

0,60

5

Довідка про номер телефону в населеному пункті, що викликається

1,20

Тариф,

грн., з ПДВ

6

Обмеження тривалості розмови на прохання абонента

6,00

7

Довідка про тривалість розмови

6,00


Примітки.

1. Тарифікується кожна надана послуга (довідка).

2. Додаткові послуги міжнародного телефонного зв’язку за участю телефоніста до мереж операторів рухомого (мобільного) зв’язку іноземних держав не надаються.

3. Оплата користувачами послуг міжнародного телефонного зв’язку проводиться в національній валюті України із застосуванням офіційного курсу гривні, який було встановлено Національним банком України до іноземної валюти, в попередньому дні до дати здійснення дзвінка. Для першого дня після вихідних чи святкових днів застосовується курс, що був встановлений в останній робочий день тижня або передсвятковий день.