Абонентам Інтертелеком

До уваги абонентів фіксованого телефонного зв’язку оператора «Інтертелеком»!

Починаючи з 01.05.2021 року абоненти «Інтертелеком» у Дніпропетровській та Запорізькій областях та починаючи з 01.07.2021 року абоненти у Вінницькій, Житомирській, Кіровоградській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернігівській, Київській областях та місті Київ зможуть продовжити використання послуг фіксованого телефонного зв’язку у мережі ПАТ «Укртелеком» за технологією конвергенції мереж без зміни номеру телефону. Для цього необхідно надати згоду в Особистому кабінеті оператора «Інтертелеком» на передачу персональних даних та актуальну контактну інформацію, після чого на вказану адресу буде відправлена нова SIM карта, яка призначена для використання в GSM обладнанні.

Абоненти (фізичні особи) зможуть безоплатно переключитися на користування місцевим телефонним зв’язком за тимчасовими тарифними планами* або діючими тарифними планами ПАТ «Укртелеком».

Ознайомитися з Публічним договором на надання послуг ПАТ «Укртелеком» ви можете тут.

*Додатково до тарифного плану щомісяця надаються безоплатні 120 хвилин дзвінків на мобільні номери протягом дії тимчасового тарифного плану.