Міжміський зв'язок та дзвінки на мобільні мережі

Живи спілкуванням та здивуй свого друга і підключись на додатковий пакет для дзвінків з домашнього телефону на мобільний

Тарифи на додаткові пакети послуг міжміського телефонного зв’язку для абонентів (фізичних осіб) АТ «Укртелеком»

Назва додаткового пакета послуг

Послуги, що входять до пакета

Обсяг секунд, що входить до пакета (секунд)

Абонентна плата за календарний місяць, грн з ПДВ

Термін дії/ Нарахування

1

«Екстра мобільні – 300 стандарт»

телефонні розмови з абонентами мереж рухомого (мобільного) зв’язку України

18 000

20,00

Підписка / Щомісяця

2

«Екстра мобільні – 300 на місяць»

телефонні розмови з абонентами мереж рухомого (мобільного) зв’язку України

18 000

40,00

Календарний місяць /

Одноразово

Примітки.

 1. Тарифи діють з 01.03.2022. Мінімальний термін дії – до 30.03.2022. Після закінчення мінімального строку АТ «Укртелеком» має право змінити тарифи у порядку, передбаченому чинним законодавством України. Тарифи вказані з ПДВ.
 2. Облік та тарифікація телефонних розмов – посекундна.
 3. Пакетні хвилини, що входять в обсяг додаткових пакетів послуг, надаються в повному обсязі, незалежно від кількості днів, що залишилися до кінця поточного календарного місяця (розрахункового періоду).
 4. Використання пакетних хвилин додаткових пакетів послуг обмежується календарним місяцем, тобто нараховані та невикористані пакетні хвилини на наступний календарний місяць не переносяться.
 5. Вартість замовленого додаткового пакета послуг нараховується в повному обсязі, незалежно від кількості днів, що залишилися до кінця поточного календарного місяця (розрахункового періоду).
 6. Вартість додаткового пакета послуг «Екстра мобільні – 300 стандарт» у наступні місяці нараховується в повному обсязі першого числа кожного місяця на поточний місяць. При припиненні користування додатковим пакетом послуг компенсація за нараховані та невикористані пакетні хвилини не надається.
 7. Пакетні хвилини додаткового пакету послуг використовуються в першу чергу.
 8. Вартість частини розмови та інші розмови з абонентами мереж рухомого (мобільного) зв’язку України, що надаються понад обсяг пакетних хвилин, розраховується відповідно до умов тарифного плану на послуги фіксованого телефонного зв’язку з урахуванням умов діючих спеціальних пропозицій, якими користується абонент.
 9. Абоненту, якому активовано додатковий пакет послуг «Екстра мобільні – 300 стандарт» або «Екстра мобільні – 300 на місяць», надається можливість змінювати тарифний план на послуги фіксованого телефонного зв’язку із збереженням умов додаткових пакетів послуг, окрім зміни на тарифний план «Вільний День» або «Вільний Телефон» або «Інтернет-телефон Простий».
 10. При переоформленні договору про надання послуг фіксованого телефонного зв’язку з абонента, який користується додатковим пакетом послуг «Екстра мобільні – 300 стандарт» або «Екстра мобільні – 300 на місяць», на іншу фізичну особу умови додаткових пакетів послуг зберігаються для нового власника особового рахунку.
 11. При зміні телефонного номеру умови додаткових пакетів послуг «Екстра мобільні – 300 стандарт» або «Екстра мобільні – 300 на місяць» зберігаються.
 12. При припиненні нарахування щомісячної плати за тарифний план протягом повного календарного місяця при пошкодженні або дебіторській заборгованості абонентна плата за користування додатковими пакетами послуг «Екстра мобільні – 300 стандарт» або «Екстра мобільні – 300 на місяць» не нараховується.
 13. Абонент має можливість замовити додаткові пакети послуг «Екстра мобільні – 300 стандарт» або «Екстра мобільні – 300 на місяць», що надаються на платній основі, звернувшись до центру обслуговування абонентів (ЦОА) або Довідково-інформаційного контакт-центру (ДІКЦ).
 14. Додаткові пакети послуг «Екстра мобільні – 300 стандарт» або «Екстра мобільні – 300 на місяць», не пропонуються абонентам, які на дату замовлення мають дебіторську заборгованість (не сплачено в повному обсязі останній рахунок за телекомунікаційні послуги).
 15. Додаткові пакети послуг «Екстра мобільні – 300 стандарт» або «Екстра мобільні – 300 на місяць», можуть бути запропоновані абонентам, які на дату звернення користуються послугами на умовах програм лояльності, маркетингових акцій або є учасниками маркетингових досліджень.
 16. Абонент має можливість на один номер телефону протягом місяця замовити один пакет послуг «Екстра мобільні – 300 стандарт» або «Екстра мобільні – 300 на місяць».
 17. Абонент має можливість припинити користування додатковим пакетом послуг «Екстра мобільні – 300 стандарт», не раніше 7 календарних днів після звернення до ЦОА або ДІКЦ.