Тарифний план "Простий Мінімальний"

Простий Мінімальний


104
грн/міс
104
грн/міс
 • Посекундна тарифікація розмов
 • Переходьте на тариф «Домашній Базовий»
 • Переходьте на тариф «Домашній Безлімітний»
 • 167 хвилин для місцевих розмов
 • Дешеві дзвінки на Smart Line з кодом 0892
 • Якісний зв’язок

Більше про тарифний план

Послуги та платежі
Місцеві розмови 167 хвилин
Понад ліміт
Місцеві розмови, понад встановлений ліміт, за хвилину 0,05 грн.
Міжміські телефонні розмови у межах України, за хвилину 2,00 грн.
Розмови з абонентами мереж мобільного зв’язку України, за хвилину 2,00 грн.
Розмови з абонентами SIP-телефонії (номери з кодом «892»), за хвилину 0,05 грн.
Розмови з абонентами з кодом мережі «89Z» (крім «892»), за хвилину 2,00 грн.
Міжміські телефонні розмови у межах України за участю телефоніста за номером 0-171, за хвилину 3,60 грн.
Розмови з абонентами мереж рухомого (мобільного) зв’язку України за участю телефоніста за номером 0-171, за хвилину 3,60 грн.
Більше інформації

Зміну на тарифний план «Простий» або «Простий Мінімальний» можна замовити в Довідково-інформаційному Контакт Центрі за номером телефону 0-800-506-800

Якщо Ви бажаєте більше спілкуватися зі своїми близькими по Україні, переходьте на тарифний план «Домашній Безлімітний» та отримуйте більше 16 годин міжміських розмов та 1000 хвилин на розмови з абонентами мобільних мереж щомісяця! Для зміни свого тарифного плану на «Домашній Безлімітний» завітайте до найближчого Центру обслуговування абонентів або зателефонуйте з домашнього телефону на номер 0-800 506-003.

 1. Тарифи діють з 01.01.2022. Мінімальний строк дії – до 30.01.2022. Після закінчення мінімального строку АТ «Укртелеком» має право змінювати тарифи та тарифні плани в порядку, передбаченому чинним законодавством України. 

 2. Тарифний план «Простий Мінімальний» на послуги фіксованого телефонного зв’язку застосовується для абонентів (фізичних осіб) місцевої телефонної мережі АТ «Укртелеком», які користуються основним телефонним апаратом, підключеним до окремої абонентської лінії з підключенням до індивідуального або спареного порту АТС з погодинною оплатою місцевих розмов за наявності технічної можливості.
 3. Облік та тарифікація телефонних розмов – посекундна.
 4. Інші послуги, що не ввійшли до переліку послуг, передбачених тарифним планом, надаються відповідно до технічної можливості та оплачуються за діючими тарифами АТ «Укртелеком» на додаткові послуги фіксованого телефонного зв’язку, послуги міжміського та міжнародного телефонного зв’язку, послуги «Аудіотекс», контент-послуги «Інформаційно-довідкові послуги 109 та 1509», «Інформаційно-довідкова послуга 0-170».
 5. При наданні абонентам (фізичним особам) додаткових послуг цифрових АТС щодо перенаправлення виклику на інший номер телефону, такі виклики включаються до обсягів нетарифікованих секунд (ліміту), передбачених тарифним планом, а у випадку перевищення ліміту, вартість викликів розраховується відповідно до тарифів, передбачених тарифним планом. При пошкодженні абонентської лінії та/або кінцевого абонентського обладнання, послуги щодо перенаправлення виклику на інший номер телефону продовжують надаватись при цьому, перенаправлені виклики не включаються до обсягу нетарифікованих секунд (ліміту) та плата за такі виклики нараховується у повному обсязі відповідно до тарифів, передбачених тарифним планом.
 6. У разі припинення надання послуг фіксованого телефонного зв’язку або скорочення переліку послуг фіксованого телефонного зв’язку за заявою абонента у іншу дату ніж вказана у заяві абонента (з технічних причин), щомісячна плата за користування послугами фіксованого телефонного зв’язку не стягується, а телефонні розмови не включаються до обсягу нетарифікованих секунд (ліміту) та плата за такі розмови нараховується у повному обсязі відповідно до тарифів, передбачених тарифним планом.
 7. При встановленні основного телефонного апарата, чи переході на отримання послуг фіксованого телефонного зв’язку за тарифним планом «Простий Мінімальний» абоненту надається ліміт у повному обсязі нетарифікованих секунд незалежно від кількості днів, що залишилися до кінця поточного календарного місяця (розрахункового періоду).
 8. Невикористаний протягом поточного календарного місяця ліміт на наступний календарний місяць не переноситься.
 9. Тарифний план «Простий Мінімальний» можна змінити на «Домашній Безлімітний», «Домашній Базовий» або «Простий». При цьому ліміт, невикористаний у тарифному плані «Простий Мінімальний», на інші тарифні плани не переноситься.
 10. Змінювати тарифний план можна не частіше ніж один раз на календарний місяць. Для зміни свого тарифного плану на інший завітайте до найближчого Центру обслуговування абонентів або зателефонуйте з домашнього телефону на номер 0-800 506-800 (безкоштовно в межах території України з номерів українських операторів).
 11. Для абонентів місцевої телефонної мережі – інвалідів першої, другої груп по зору відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» плата за надання довідкової послуги про номер телефону за повними даними, зазначена у статті 1 додатка 1 до наказу АТ «Укртелеком» від 23.07.2015 № 625 «Щодо затвердження тарифів на контент-послуги «Інформаційно-довідкові послуги 109 та 1509» (зі змінами), включається до щомісячної плати за тарифний план «Простий Мінімальний» та окремо не тарифікується.