Виникли труднощі?

Тендери

Для проведення закупівель ПАТ "Укртелеком" використовує у своїй діяльності електронну торгову площадку https://smarttender.biz/

Для більш комфортної участі в тендерах запрошуємо потенційних постачальників і партнерів заздалегідь зареєструватися на даному майданчику.

Переглянути торги, оголошені ПАТ «Укртелеком» на електронному торговому майданчику можна за посиланням.

Конкурс щодо вибору компанії для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності

ПАТ «Укртелеком» оголошує проведення конкурсу щодо вибору компанії для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності.

Для участі в конкурсі просимо ознайомитися з «Порядком проведення конкурсу з відбору суб'єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПАТ «Укртелеком » за 2020 рік» у вкладенні. Щодо участі в конкурсі просимо звертатись за контактами, вказаними в документі.


Принципи закупівель

Організатори закупівель

З метою ознайомлення  потенційні учасники  можуть завчасно подавати Організаторам  закупівель інформацію про свої товари та послуги. Комерційні пропозиції на оголошені торги за вказаними адресами не приймаються.


План закупівель

Публікація плану закупівель носить інформаційний характер, план може бути змінений без повідомлення та не передбачає зобов’язань зі сторони ПАТ «Укртелеком». План закупівель не є оголошенням про проведення торгів. Щоб переглянути оголошені торги перейдіть в розділ «Тендери».