Інтерактивне ТБ

Інтерактивне ТБ — це технологія, яка поєднує широкосмуговий доступ до Всесвітньої мережі Інтернет та цифрове ТБ. Вона надає користувачеві максимально можливий контроль над телепередачами безпосередньо в процесі перегляду.

Що таке інтерактивне ТБ

Якщо швидкість Інтернет-з'єднання становить не менше 6 Мбіт/с (для перегляду відео в форматі SD) або не менше 8 Мбіт/с (для перегляду відео в форматі HD), Інтерактивне ТБ дозволить переглядати безліч рейтингових цифрових телеканалів, у бездоганній якості. Через онлайн-кінотеатри доступно понад 4  000 фільмів та серіалів, а управляти всім цим контентом можна через зручне й інтуїтивно зрозуміле меню.

Основні переваги, особливості, функції

Інтерактивне телебачення має багато переваг, які вигідно відрізняють технологію від аналогового, цифрового та кабельного ТБ. Йдеться про такі сильні сторони:

  • безліч зручних опцій, серед яких можливість вибору відеоконтенту та повний контроль того, що відбувається на екрані: запис передачі, пауза, вибір місця, звідки почнеться відтворення, та багато іншого;
  • можливість перегляду та управління відеоконтентом через мобільні пристрої, підключені до мережі Інтернет, а саме смартфон або планшет;
  • доступ до дуже великого архіву відеоконтенту, серед якого серіали, фільми, телепередачі тощо.

Підключення інтерактивного ТБ:

На що звертати увагу при виборі

Перед підключенням Інтерактивного ТБ рекомендується уважно вивчити доступні пакети. Так ви зможете точно визначити, який з тарифів підходить саме вам. Головна відмінність між тарифними планами послуги інтерактивне ТБ — кількість доступних телеканалів. Також у вас є можливість замовити додаткові пакети, які можна підключити до основного пакету (додаткові пакети МегаХіт; Футбол HD).

Як підключити інтерактивне ТБ

Щоб підключити дану технологію, необхідно мати:

  • Широкосмуговий доступ до мережі Інтернет зі швидкістю від 6 Мбіт/с;
  • Телевізор (не Smart-TV) – для користування послугою вам знадобиться приставка MAG 255. Ви можете її взяти в оренду або придбати;
  • Мобільні телефони та планшети Android (версія операційної системи: 4.0.3 або більш пізня);
  • IPad / iPhone (версія операційної системи: iOS 7.0 або більш пізня);
  • Телевізори Smart-TV виробників: Samsung та LG (починаючи з 2014 року), Philips (2015-2017), Sony (2015-2017);
  • Приставки Android TV.

Для підключення послуги вам потрібно звернутися до найближчого центру обслуговування абонентів або зателефонувати до контактного центру Укртелеком.

У нас ви зможете вигідно підключити інтерактивне ТБ у Києві та інших містах України. Пропонуємо вигідні тарифні плани, широкий набір основних і додаткових функцій та великий перелік телеканалів.

Подавайте заявку на підключення через наш сайт, вказавши контактні дані. Менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

Тарифи інтерактивного ТБ