Тарифний план "Сімейний"

Asset 1

Сімейний


89
грн/міс
 • Інтерактивні функції керування ефіром
 • Понад 100 телеканалів1
 • До 4000 фільмів та серіалів у HD якості1
 • Перегляд до 7 днів розширеного контенту без додаткових оплат3
 • Перегляд ефіру телеканалів за 7 днів
 • Включено перегляд на двох мобільних пристроях2

Для користування послугою вам знадобиться

ТВ-приставка MAG 255

Ціна грн
Оренда 45.00* грн/міс
Детальніше
Ви можете обрати
інші моделі пристрою

Послуга «Оренда ТВ-приставки» доступна лише для абонентів послуги з доступу до мережі  Інтернет від ПАТ «Укртелеком». У разі замовлення послуги «Оренда ТВ-приставки» абонент приймає зобов’язання про користування послугою «Інтерактивне TV» не менш ніж 365 днів з дати фактичного підключення послуги «Оренда ТВ-приставки»
або встановіть додаток на Smart TV безкоштовно.

Додаток «Інтерактивне TV» доступний для перегляду на:

  • Мобільні телефони та планшети Android (Версія операційної системи: 4.0.3 і вище); 
  • IPad / iPhone (версія операційної системи: iOS 7.0 і вище); 
  • Телевізор (без технології Smart-TV) - для користування послугою вам знадобиться приставка MAG 255 або приставка Android TV; 
  • Телевізори Smart-TV виробників: Samsung та LG (починаючи з 2014 року), Philips (2015-2017), Sony (2015-2017); 
  • Приставки Android TV.

  Для активації послуги на додаткових пристроях потрібно скачати і встановити додаток «Інтерактивне TV» на мобільний пристрій та звернутись до ПАТ «Укртелеком» за телефоном 0 800 506 889 (безкоштовно в межах України з номерів українських операторів) за кодом активації.

  Інструкція

Додаткові пакети

МегаХіт - це пакет, який містить кращі фільмові телеканали, на яких щодня і без реклами, транслюються більш десяти найбільш популярних фільмів, які зібрали мільйони в касах кінотеатрів.

Опис телеканалів:

VIP Premiere HD - Понад десяти (на день) кращих голлівудських і світових фільмів останніх років.
VIP Megahit HD - Понад десять (на день) новітніх світових блокбастерів, які зібрали мільйони в касах кінотеатрів.

* Тарифи вказані за місяць з урахуванням ПДВ. Послуга «Інтерактивне TV» надається ТОВ «Діджітал Скрінз» (ТМ “OLL TV”) за підтримки ПАТ «Укртелеком».

+79 грн* до абонплати
грн/міс

Підключайте додатковий пакет Футбол HD та відчуйте власну присутність на футбольній арені завдяки надчіткому зображенню та високій якості звуку.

А також, доступні для перегляду:

Трансляції футбольних матчів в форматі HD
Підбірка кращих моментів футбольних матчів в форматі HD

* Тарифи вказані за місяць з урахуванням ПДВ. Послуга «Інтерактивне TV» надається ТОВ «Діджітал Скрінз» (ТМ “OLL TV”) за підтримки ПАТ «Укртелеком».

+109* до абонплати
грн/міс

Більше про тарифний план

Список телеканалов
Більше інформації

Додаткові умови підключення

Обирайте пакет «Сімейний» - це вигідна пропозиція для всіх хто бажає спробувати Інтерактивне TV від Укртелеком. Саме для Вас - понад 100 телеканалів та до 4000 фільмів та серіалів щомісяця! В одному плані «Сімейний» ми зібрали канали для теплого домашнього затишку: відомі спортивні, музичні, розважальні, дитячі телеканали, а також, канали кіно та новин. З Інтерактивним TV легко ставити улюблене шоу на «Паузу», передивлятися улюблений серіал з  функцією «ТВ-Архів» та дивитись телебачення на телевізорі, планшеті чи смартфоні одночасно.

Підключення нових абонентів (фізичних осіб) до тарифного плану «Сімейний» доступне користувачам послуги з доступу до мережі Інтернет від ПАТ «Укртелеком», вартість підключення до послуги «Інтерактивне TV» становить 1 грн, організація підключення послуги «Інтерактивне TV» у приміщенні споживача фахівцями ПАТ «Укртелеком» - 1 грн. У разі замовлення послуги «Оренда ТВ-приставки» абонент приймає зобов’язання про користування послугою «Інтерактивне TV» не менш ніж 365 днів з дати фактичного підключення послуги «Оренда ТВ-приставки».

Якщо Ви бажаєте користуватися послугою «Інтерактивне ТV» з будь-якої точки України, де є доступ до Інтернет, або не є абонентом послуги з доступу до мережі Інтернет від ПАТ «Укртелеком», Вам необхідно підключити тарифний план «Сімейний Вільний», з абонентною платою 89 грн/міс. Звичайна вартість тарифного плану «Сімейний Вільний» може бути змінена.

З 01.12.2019, для нових користувачів, що раніше не використовували послугу «Інтерактивне TV», та підключили послугу на умовах тарифного плану «Сімейний», протягом одного (першого) місяця з дати підключення, діє спеціальна ціна - 1 грн./міс. Після закінчення дії акційних умов абонентна плата нараховуватиметься за звичайною вартістю тарифного плану «Сімейний» - 89 грн/міс.

З 01.12.2019, у разі замовлення послуги «Оренда ТВ-приставки», вартість оренди становить 1 грн./міс, протягом (першого) місяця з дати підключення послуги. Після закінчення дії акційних умов, абонентна плата нараховуватиметься за звичайною вартістю послуги «Оренда ТВ-приставки».

Послуга «Інтерактивне TV» надається ТОВ «Діджітал Скрінз» (TM OLL.TV) за підтримки ПАТ «Укртелеком».
Послуга з доступу до мережі Інтернет надається ПАТ «Укртелеком», бул. Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601.
Послуги надаються за наявності технічної можливості.

Тарифи та ціни вказано у гривнях з ПДВ. Інформація дійсна станом на 01.12.2019.

1 ТОВ «Діджітал Скрінз» залишає за собою право змінювати кількість та/або перелік каналів та фільмів.
2 Усі користувачі послуги «Інтерактивне TV» можуть одночасно користуватись послугою на телевізорі та двох додаткових пристроях (смартфон/планшет). 
Для активації послуги на додаткових пристроях потрібно скачати і встановити додаток «Інтерактивне TV» на мобільний пристрій та звернутись до ПАТ «Укртелеком» за телефоном 0 800 506 889 (безкоштовно в межах України з номерів українських операторів) за кодом активації.
Перелік мобільних пристроїв, на яких підтримується додаток Інтерактивного TV:
1) Мобільні телефони та планшети Android (Версія операційної системи: 4.0.3 або більш пізня)
2) IPad / iPhone (версія операційної системи: iOS 7.0 або більш пізня).
3 Для нових користувачів, що вперше підключають послугу «Інтерактивне TV», протягом перших 7ми днів з дати підключення послуги, безкоштовно надаватиметься доступ до усього переліку контенту послуги (всі телеканали, додатковий пакет «Мега Хіт», вся відеотека та кінозали, але за виключенням каналів Футбол 1 та Футбол 2 та відеотеки «Амедіатека»). Також звертаємо вашу увагу, що відлік 7ми днів розпочинається з моменту, коли абоненту в Універсальній Системі створено договір та обрано тарифний план, а не з моменту, коли абонент фактично розпочав користуватись послугою.


Інтерактивне TV на Ваших пристроях2

Smart TV
Телевізор
Смартфон
Планшет
Обирайте пакет «Сімейний» - це вигідна пропозиція для всіх хто бажає спробувати Інтерактивне TV від Укртелеком. В одному плані «Сімейний» ми зібрали канали для теплого домашнього затишку: відомі спортивні, музичні, розважальні, дитячі телеканали, а також, канали кіно та новин. З Інтерактивним TV легко ставити улюблене шоу на «Паузу», передивлятися улюблений серіал з функцією «ТВ-Архів» та дивитись телебачення на телевізорі, планшеті чи смартфоні одночасно.