Малятко ТВ

"Малятко ТВ" - перший національний дитячий телевізійний супутниковий телеканал. Класика української та зарубіжної мультиплікації, комедійні мультфільми та серіали.

Доступний у пакетах:
  • Футбольний HD
  • Ексклюзив
  • Ексклюзив Кіно
  • Ексклюзив Спорт
  • Ексклюзив Ультра

Програма телепередач

04:00
М/с "ТроТро"
04:10
М/с "Веселі звірята"
04:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
04:30
М/с "Біллі Бадд"
04:40
М/с "Маленький зоопарк Сьюзі"
04:45
Фестиваль дитячої пісні
05:00
М / с "Маленький Гіппо"
05:15
М / с "Кубі-друзі"
05:30
М/с "Якари"
05:45
М/с "Зіп Зіп"
06:00
М/с "ТроТро"
06:10
М/с "Веселі звірята"
06:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
06:30
М/с "Біллі Бадд"
06:40
М/с "Маленький зоопарк Сьюзі"
06:45
Телемагазин
07:00
М / с "Маленький Гіппо"
07:15
М / с "Кубі-друзі"
07:30
М/с "Якари"
07:45
Телемагазин
08:00
М/с "Сандокан"
08:30
М / с "Крампет"
08:45
Телемагазин
09:00
М/с "Марко"
09:30
М/с "Седрік"
09:45
М/с "Вірус атакує!"
10:00
М/с "ТроТро"
10:10
М/с "Веселі звірята"
10:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
10:30
М/с "Біллі Бадд"
10:40
М/с "Маленький зоопарк Сьюзі"
10:45
Телемагазин
11:00
М / с "Маленький Гіппо"
11:15
М / с "Кубі-друзі"
11:30
М/с "Якари"
11:45
М/с "Зіп Зіп"
12:00
Телемагазин
13:30
М/с "Седрік"
13:45
М/с "Вірус атакує!"
14:00
М/с "ТроТро"
14:10
М/с "Веселі звірята"
14:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
14:30
М/с "Біллі Бадд"
14:40
М/с "Маленький зоопарк Сьюзі"
14:45
Телемагазин
15:00
М / с "Маленький Гіппо"
15:15
М / с "Кубі-друзі"
15:30
М/с "Якари"
15:45
Телемагазин
16:00
М/с "Сандокан"
16:30
М / с "Крампет"
16:45
Фестиваль дитячої пісні
17:00
М/с "Марко"
17:30
М/с "Седрік"
17:45
М/с "Вірус атакує!"
18:00
М/с "ТроТро"
18:10
М/с "Веселі звірята"
18:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
18:30
М/с "Біллі Бадд"
18:40
М/с "Маленький зоопарк Сьюзі"
18:45
Укрмультфільм
19:00
М / с "Маленький Гіппо"
19:15
М / с "Кубі-друзі"
19:30
М/с "Якари"
19:45
М/с "Зіп Зіп"
20:00
М/с "Сандокан"
20:30
М / с "Крампет"
20:45
Фестиваль дитячої пісні
21:00
М/с "Марко"
21:30
М/с "Седрік"
21:45
М/с "Вірус атакує!"
22:00
Нічний ефір
04:00
М/с "ТроТро"
04:10
М/с "Веселі звірята"
04:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
04:30
М/с "Біллі Бадд"
04:40
М/с "Маленький зоопарк Сьюзі"
04:45
Фестиваль дитячої пісні
05:00
М / с "Маленький Гіппо"
05:15
М / с "Кубі-друзі"
05:30
М/с "Якари"
05:45
М/с "Зіп Зіп"
06:00
М/с "ТроТро"
06:10
М/с "Веселі звірята"
06:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
06:30
М/с "Біллі Бадд"
06:40
М/с "Маленький зоопарк Сьюзі"
06:45
Телемагазин
07:00
М / с "Маленький Гіппо"
07:15
М / с "Кубі-друзі"
07:30
М/с "Якари"
07:45
Телемагазин
08:00
М/с "Сандокан"
08:30
М / с "Крампет"
08:45
Телемагазин
09:00
М/с "Марко"
09:30
М/с "Седрік"
09:45
М/с "Вірус атакує!"
10:00
М/с "ТроТро"
10:10
М/с "Веселі звірята"
10:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
10:30
М/с "Біллі Бадд"
10:40
М/с "Маленький зоопарк Сьюзі"
10:45
Телемагазин
11:00
М / с "Маленький Гіппо"
11:15
М / с "Кубі-друзі"
11:30
М/с "Якари"
11:45
М/с "Зіп Зіп"
12:00
Телемагазин
13:30
М/с "Седрік"
13:45
М/с "Вірус атакує!"
14:00
М/с "ТроТро"
14:10
М/с "Веселі звірята"
14:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
14:30
М/с "Біллі Бадд"
14:40
М/с "Маленький зоопарк Сьюзі"
14:45
Телемагазин
15:00
М / с "Маленький Гіппо"
15:15
М / с "Кубі-друзі"
15:30
М/с "Якари"
15:45
Телемагазин
16:00
М/с "Сандокан"
16:30
М / с "Крампет"
16:45
Фестиваль дитячої пісні
17:00
М/с "Марко"
17:30
М/с "Седрік"
17:45
М/с "Вірус атакує!"
18:00
М/с "ТроТро"
18:10
М/с "Веселі звірята"
18:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
18:30
М/с "Біллі Бадд"
18:40
М/с "Маленький зоопарк Сьюзі"
18:45
Укрмультфільм
19:00
М / с "Маленький Гіппо"
19:15
М / с "Кубі-друзі"
19:30
М/с "Якари"
19:45
М/с "Зіп Зіп"
20:00
М/с "Сандокан"
20:30
М / с "Крампет"
20:45
Фестиваль дитячої пісні
21:00
М/с "Марко"
21:30
М/с "Седрік"
21:45
М/с "Вірус атакує!"
22:00
Нічний ефір
04:00
М/с "ТроТро"
04:10
М/с "Веселі звірята"
04:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
04:30
М/с "Біллі Бадд"
04:40
М/с "Маленький зоопарк Сьюзі"
04:45
Фестиваль дитячої пісні
05:00
М / с "Маленький Гіппо"
05:15
М / с "Кубі-друзі"
05:30
М/с "Якари"
05:45
М/с "Зіп Зіп"
06:00
М/с "ТроТро"
06:10
М/с "Веселі звірята"
06:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
06:30
М/с "Біллі Бадд"
06:40
М/с "Маленький зоопарк Сьюзі"
06:45
Телемагазин
07:00
М / с "Маленький Гіппо"
07:15
М / с "Кубі-друзі"
07:30
М/с "Якари"
07:45
Телемагазин
08:00
М/с "Сандокан"
08:30
М / с "Крампет"
08:45
Телемагазин
09:00
М/с "Марко"
09:30
М/с "Седрік"
09:45
М/с "Вірус атакує!"
10:00
М/с "ТроТро"
10:10
М/с "Веселі звірята"
10:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
10:30
М/с "Біллі Бадд"
10:40
М/с "Маленький зоопарк Сьюзі"
10:45
Телемагазин
11:00
М / с "Маленький Гіппо"
11:15
М / с "Кубі-друзі"
11:30
М/с "Якари"
11:45
М/с "Зіп Зіп"
12:00
Телемагазин
13:30
М/с "Седрік"
13:45
М/с "Вірус атакує!"
14:00
М/с "ТроТро"
14:10
М/с "Веселі звірята"
14:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
14:30
М/с "Біллі Бадд"
14:40
М/с "Маленький зоопарк Сьюзі"
14:45
Телемагазин
15:00
М / с "Маленький Гіппо"
15:15
М / с "Кубі-друзі"
15:30
М/с "Якари"
15:45
Телемагазин
16:00
М/с "Сандокан"
16:30
М / с "Крампет"
16:45
Фестиваль дитячої пісні
17:00
М/с "Марко"
17:30
М/с "Седрік"
17:45
М/с "Вірус атакує!"
18:00
М/с "ТроТро"
18:10
М/с "Веселі звірята"
18:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
18:30
М/с "Біллі Бадд"
18:40
М/с "Маленький зоопарк Сьюзі"
18:45
Укрмультфільм
19:00
М / с "Маленький Гіппо"
19:15
М / с "Кубі-друзі"
19:30
М/с "Якари"
19:45
М/с "Зіп Зіп"
20:00
М/с "Сандокан"
20:30
М / с "Крампет"
20:45
Фестиваль дитячої пісні
21:00
М/с "Марко"
21:30
М/с "Седрік"
21:45
М/с "Вірус атакує!"
22:00
Нічний ефір
04:00
М/с "ТроТро"
04:10
М/с "Веселі звірята"
04:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
04:30
М/с "Біллі Бадд"
04:40
М/с "Маленький зоопарк Сьюзі"
04:45
Фестиваль дитячої пісні
05:00
М / с "Маленький Гіппо"
05:15
М / с "Кубі-друзі"
05:30
М/с "Якари"
05:45
М/с "Зіп Зіп"
06:00
М/с "ТроТро"
06:10
М/с "Веселі звірята"
06:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
06:30
М/с "Біллі Бадд"
06:40
М/с "Маленький зоопарк Сьюзі"
06:45
Телемагазин
07:00
М / с "Маленький Гіппо"
07:15
М / с "Кубі-друзі"
07:30
М/с "Якари"
07:45
Телемагазин
08:00
М/с "Сандокан"
08:30
М / с "Крампет"
08:45
Телемагазин
09:00
М/с "Марко"
09:30
М/с "Седрік"
09:45
М/с "Вірус атакує!"
10:00
М/с "ТроТро"
10:10
М/с "Веселі звірята"
10:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
10:30
М/с "Біллі Бадд"
10:40
М/с "Маленький зоопарк Сьюзі"
10:45
Телемагазин
11:00
М / с "Маленький Гіппо"
11:15
М / с "Кубі-друзі"
11:30
М/с "Якари"
11:45
М/с "Зіп Зіп"
12:00
Телемагазин
13:30
М/с "Седрік"
13:45
М/с "Вірус атакує!"
14:00
М/с "ТроТро"
14:10
М/с "Веселі звірята"
14:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
14:30
М/с "Біллі Бадд"
14:40
М/с "Маленький зоопарк Сьюзі"
14:45
Телемагазин
15:00
М / с "Маленький Гіппо"
15:15
М / с "Кубі-друзі"
15:30
М/с "Якари"
15:45
Телемагазин
16:00
М/с "Сандокан"
16:30
М / с "Крампет"
16:45
Фестиваль дитячої пісні
17:00
М/с "Марко"
17:30
М/с "Седрік"
17:45
М/с "Вірус атакує!"
18:00
М/с "ТроТро"
18:10
М/с "Веселі звірята"
18:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
18:30
М/с "Біллі Бадд"
18:40
М/с "Маленький зоопарк Сьюзі"
18:45
Укрмультфільм
19:00
М / с "Маленький Гіппо"
19:15
М / с "Кубі-друзі"
19:30
М/с "Якари"
19:45
М/с "Зіп Зіп"
20:00
М/с "Сандокан"
20:30
М / с "Крампет"
20:45
Фестиваль дитячої пісні
21:00
М/с "Марко"
21:30
М/с "Седрік"
21:45
М/с "Вірус атакує!"
22:00
Нічний ефір
04:00
М/с "ТроТро"
04:10
М/с "Веселі звірята"
04:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
04:30
М/с "Біллі Бадд"
04:40
М/с "Маленький зоопарк Сьюзі"
04:45
Фестиваль дитячої пісні
05:00
М / с "Маленький Гіппо"
05:15
М / с "Кубі-друзі"
05:30
М/с "Якари"
05:45
М/с "Зіп Зіп"
06:00
М/с "ТроТро"
06:10
М/с "Веселі звірята"
06:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
06:30
М/с "Біллі Бадд"
06:40
М/с "Маленький зоопарк Сьюзі"
06:45
Телемагазин
07:00
М / с "Маленький Гіппо"
07:15
М / с "Кубі-друзі"
07:30
М/с "Якари"
07:45
Телемагазин
08:00
М/с "Сандокан"
08:30
М / с "Крампет"
08:45
Телемагазин
09:00
М/с "Марко"
09:30
М/с "Седрік"
09:45
М/с "Вірус атакує!"
10:00
М/с "ТроТро"
10:10
М/с "Веселі звірята"
10:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
10:30
М/с "Біллі Бадд"
10:40
М/с "Маленький зоопарк Сьюзі"
10:45
Телемагазин
11:00
М / с "Маленький Гіппо"
11:15
М / с "Кубі-друзі"
11:30
М/с "Якари"
11:45
М/с "Зіп Зіп"
12:00
Телемагазин
13:30
М/с "Седрік"
13:45
М/с "Вірус атакує!"
14:00
М/с "ТроТро"
14:10
М/с "Веселі звірята"
14:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
14:30
М/с "Біллі Бадд"
14:40
М/с "Маленький зоопарк Сьюзі"
14:45
Телемагазин
15:00
М / с "Маленький Гіппо"
15:15
М / с "Кубі-друзі"
15:30
М/с "Якари"
15:45
Телемагазин
16:00
М/с "Сандокан"
16:30
М / с "Крампет"
16:45
Фестиваль дитячої пісні
17:00
М/с "Марко"
17:30
М/с "Седрік"
17:45
М/с "Вірус атакує!"
18:00
М/с "ТроТро"
18:10
М/с "Веселі звірята"
18:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
18:30
М/с "Біллі Бадд"
18:40
М/с "Маленький зоопарк Сьюзі"
18:45
Укрмультфільм
19:00
М / с "Маленький Гіппо"
19:15
М / с "Кубі-друзі"
19:30
М/с "Якари"
19:45
М/с "Зіп Зіп"
20:00
М/с "Сандокан"
20:30
М / с "Крампет"
20:45
Фестиваль дитячої пісні
21:00
М/с "Марко"
21:30
М/с "Седрік"
21:45
М/с "Вірус атакує!"
22:00
Нічний ефір
04:00
М/с "ТроТро"
04:10
М/с "Веселі звірята"
04:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
04:30
М/с "Біллі Бадд"
04:40
М/с "Маленький зоопарк Сьюзі"
04:45
Фестиваль дитячої пісні
05:00
М / с "Маленький Гіппо"
05:15
М / с "Кубі-друзі"
05:30
М/с "Якари"
05:45
М/с "Зіп Зіп"
06:00
М/с "ТроТро"
06:10
М/с "Веселі звірята"
06:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
06:30
М/с "Біллі Бадд"
06:40
М/с "Маленький зоопарк Сьюзі"
06:45
Телемагазин
07:00
М / с "Маленький Гіппо"
07:15
М / с "Кубі-друзі"
07:30
М/с "Якари"
07:45
Телемагазин
08:00
М/с "Сандокан"
08:30
М / с "Крампет"
08:45
Телемагазин
09:00
М/с "Марко"
09:30
М/с "Седрік"
09:45
М/с "Вірус атакує!"
10:00
М/с "ТроТро"
10:10
М/с "Веселі звірята"
10:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
10:30
М/с "Біллі Бадд"
10:40
М/с "Маленький зоопарк Сьюзі"
10:45
Телемагазин
11:00
М / с "Маленький Гіппо"
11:15
М / с "Кубі-друзі"
11:30
М/с "Якари"
11:45
М/с "Зіп Зіп"
12:00
Телемагазин
13:30
М/с "Седрік"
13:45
М/с "Вірус атакує!"
14:00
М/с "ТроТро"
14:10
М/с "Веселі звірята"
14:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
14:30
М/с "Біллі Бадд"
14:40
М/с "Маленький зоопарк Сьюзі"
14:45
Телемагазин
15:00
М / с "Маленький Гіппо"
15:15
М / с "Кубі-друзі"
15:30
М/с "Якари"
15:45
Телемагазин
16:00
М/с "Сандокан"
16:30
М / с "Крампет"
16:45
Фестиваль дитячої пісні
17:00
М/с "Марко"
17:30
М/с "Седрік"
17:45
М/с "Вірус атакує!"
18:00
М/с "ТроТро"
18:10
М/с "Веселі звірята"
18:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
18:30
М/с "Біллі Бадд"
18:40
М/с "Маленький зоопарк Сьюзі"
18:45
Укрмультфільм
19:00
М / с "Маленький Гіппо"
19:15
М / с "Кубі-друзі"
19:30
М/с "Якари"
19:45
М/с "Зіп Зіп"
20:00
М/с "Сандокан"
20:30
М / с "Крампет"
20:45
Фестиваль дитячої пісні
21:00
М/с "Марко"
21:30
М/с "Седрік"
21:45
М/с "Вірус атакує!"