Малятко ТВ

"Малятко ТВ" - перший національний дитячий телевізійний супутниковий телеканал. Класика української та зарубіжної мультиплікації, комедійні мультфільми та серіали.

Доступний у пакетах:
  • Оптимальний
  • Преміальний
  • Футбольний HD
  • Сімейний

Програма телепередач

00:00
Нічний ефір
03:00
М/с "ТроТро"
03:10
М/с "Веселі звірята"
03:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
03:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
03:45
Фестиваль дитячої пісні
04:00
М/с "Зоосвіт"
04:05
М/с "Біллі Бадд"
04:15
М/с "Зіп Зіп"
04:30
М/с "Якари"
04:45
Укрмультфільм
05:00
М/с "ТроТро"
05:10
М/с "Веселі звірята"
05:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
05:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
05:45
Телемагазин
06:00
М/с "Зоосвіт"
06:05
М/с "Біллі Бадд"
06:15
М/с "Зіп Зіп"
06:30
М/с "Якари"
06:45
Телемагазин
07:00
М/с "Седрік"
07:15
М/с "Рівень Маркуса"
07:30
М/с "Монстри і пірати"
07:45
Телемагазин
08:00
М/с "Хайді - дівчинка Альп"
08:30
М/с "Суперкнига"
09:00
М/с "ТроТро"
09:10
М/с "Веселі звірята"
09:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
09:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
09:45
Телемагазин
10:00
М/с "Зоосвіт"
10:05
М/с "Біллі Бадд"
10:15
М/с "Зіп Зіп"
10:30
М/с "Якари"
10:45
Укрмультфільм
11:00
Телемагазин
12:30
М/с "Хайді - дівчинка Альп"
13:00
М/с "ТроТро"
13:10
М/с "Веселі звірята"
13:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
13:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
13:45
Телемагазин
14:00
М/с "Зоосвіт"
14:05
М/с "Біллі Бадд"
14:15
М/с "Зіп Зіп"
14:30
М/с "Якари"
14:45
Телемагазин
15:00
М/с "Седрік"
15:15
М/с "Рівень Маркуса"
15:30
М/с "Монстри і пірати"
15:45
Фестиваль дитячої пісні
16:00
М/с "Хайді - дівчинка Альп"
16:30
М/с "Суперкнига"
17:00
М/с "ТроТро"
17:10
М/с "Веселі звірята"
17:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
17:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
17:45
Фестиваль дитячої пісні
18:00
М/с "Зоосвіт"
18:05
М/с "Біллі Бадд"
18:15
М/с "Зіп Зіп"
18:30
М/с "Якари"
18:45
Укрмультфільм
19:00
М/с "Седрік"
19:15
М/с "Рівень Маркуса"
19:30
М/с "Монстри і пірати"
19:45
Фестиваль дитячої пісні
20:00
М/с "Хайді - дівчинка Альп"
20:30
М/с "Суперкнига"
21:00
М/с "ТроТро"
21:10
М/с "Веселі звірята"
21:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
21:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
21:45
Фестиваль дитячої пісні
22:00
М/с "Зоосвіт"
22:05
М/с "Біллі Бадд"
22:15
М/с "Зіп Зіп"
22:30
М/с "Якари"
22:45
Укрмультфільм
23:00
М/с "Седрік"
23:15
М/с "Рівень Маркуса"
23:30
Укрмультфільм
23:45
Фестиваль дитячої пісні
00:00
Нічний ефір
03:00
М/с "ТроТро"
03:10
М/с "Веселі звірята"
03:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
03:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
03:45
Фестиваль дитячої пісні
04:00
М/с "Зоосвіт"
04:05
М/с "Біллі Бадд"
04:15
М/с "Зіп Зіп"
04:30
М/с "Якари"
04:45
Укрмультфільм
05:00
М/с "ТроТро"
05:10
М/с "Веселі звірята"
05:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
05:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
05:45
Телемагазин
06:00
М/с "Зоосвіт"
06:05
М/с "Біллі Бадд"
06:15
М/с "Зіп Зіп"
06:30
М/с "Якари"
06:45
Телемагазин
07:00
М/с "Седрік"
07:15
М/с "Рівень Маркуса"
07:30
М/с "Монстри і пірати"
07:45
Телемагазин
08:00
М/с "Хайді - дівчинка Альп"
08:30
М/с "Суперкнига"
09:00
М/с "ТроТро"
09:10
М/с "Веселі звірята"
09:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
09:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
09:45
Телемагазин
10:00
М/с "Зоосвіт"
10:05
М/с "Біллі Бадд"
10:15
М/с "Зіп Зіп"
10:30
М/с "Якари"
10:45
Укрмультфільм
11:00
Телемагазин
12:30
М/с "Хайді - дівчинка Альп"
13:00
М/с "ТроТро"
13:10
М/с "Веселі звірята"
13:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
13:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
13:45
Телемагазин
14:00
М/с "Зоосвіт"
14:05
М/с "Біллі Бадд"
14:15
М/с "Зіп Зіп"
14:30
М/с "Якари"
14:45
Телемагазин
15:00
М/с "Седрік"
15:15
М/с "Рівень Маркуса"
15:30
М/с "Монстри і пірати"
15:45
Фестиваль дитячої пісні
16:00
М/с "Хайді - дівчинка Альп"
16:30
М/с "Суперкнига"
17:00
М/с "ТроТро"
17:10
М/с "Веселі звірята"
17:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
17:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
17:45
Фестиваль дитячої пісні
18:00
М/с "Зоосвіт"
18:05
М/с "Біллі Бадд"
18:15
М/с "Зіп Зіп"
18:30
М/с "Якари"
18:45
Укрмультфільм
19:00
М/с "Седрік"
19:15
М/с "Рівень Маркуса"
19:30
М/с "Монстри і пірати"
19:45
Фестиваль дитячої пісні
20:00
М/с "Хайді - дівчинка Альп"
20:30
М/с "Суперкнига"
21:00
М/с "ТроТро"
21:10
М/с "Веселі звірята"
21:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
21:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
21:45
Фестиваль дитячої пісні
22:00
М/с "Зоосвіт"
22:05
М/с "Біллі Бадд"
22:15
М/с "Зіп Зіп"
22:30
М/с "Якари"
22:45
Укрмультфільм
23:00
М/с "Седрік"
23:15
М/с "Рівень Маркуса"
23:30
Укрмультфільм
23:45
Фестиваль дитячої пісні
00:00
Нічний ефір
03:00
М/с "ТроТро"
03:10
М/с "Веселі звірята"
03:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
03:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
03:45
Фестиваль дитячої пісні
04:00
М/с "Зоосвіт"
04:05
М/с "Біллі Бадд"
04:15
М/с "Зіп Зіп"
04:30
М/с "Якари"
04:45
Укрмультфільм
05:00
М/с "ТроТро"
05:10
М/с "Веселі звірята"
05:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
05:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
05:45
Телемагазин
06:00
М/с "Зоосвіт"
06:05
М/с "Біллі Бадд"
06:15
М/с "Зіп Зіп"
06:30
М/с "Якари"
06:45
Телемагазин
07:00
М/с "Седрік"
07:15
М/с "Рівень Маркуса"
07:30
М/с "Монстри і пірати"
07:45
Телемагазин
08:00
М/с "Хайді - дівчинка Альп"
08:30
М/с "Суперкнига"
09:00
М/с "ТроТро"
09:10
М/с "Веселі звірята"
09:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
09:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
09:45
Телемагазин
10:00
М/с "Зоосвіт"
10:05
М/с "Біллі Бадд"
10:15
М/с "Зіп Зіп"
10:30
М/с "Якари"
10:45
Укрмультфільм
11:00
Телемагазин
12:30
М/с "Хайді - дівчинка Альп"
13:00
М/с "ТроТро"
13:10
М/с "Веселі звірята"
13:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
13:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
13:45
Телемагазин
14:00
М/с "Зоосвіт"
14:05
М/с "Біллі Бадд"
14:15
М/с "Зіп Зіп"
14:30
М/с "Якари"
14:45
Телемагазин
15:00
М/с "Седрік"
15:15
М/с "Рівень Маркуса"
15:30
М/с "Монстри і пірати"
15:45
Фестиваль дитячої пісні
16:00
М/с "Хайді - дівчинка Альп"
16:30
М/с "Суперкнига"
17:00
М/с "ТроТро"
17:10
М/с "Веселі звірята"
17:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
17:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
17:45
Фестиваль дитячої пісні
18:00
М/с "Зоосвіт"
18:05
М/с "Біллі Бадд"
18:15
М/с "Зіп Зіп"
18:30
М/с "Якари"
18:45
Укрмультфільм
19:00
М/с "Седрік"
19:15
М/с "Рівень Маркуса"
19:30
М/с "Монстри і пірати"
19:45
Фестиваль дитячої пісні
20:00
М/с "Хайді - дівчинка Альп"
20:30
М/с "Суперкнига"
21:00
М/с "ТроТро"
21:10
М/с "Веселі звірята"
21:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
21:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
21:45
Фестиваль дитячої пісні
22:00
М/с "Зоосвіт"
22:05
М/с "Біллі Бадд"
22:15
М/с "Зіп Зіп"
22:30
М/с "Якари"
22:45
Укрмультфільм
23:00
М/с "Седрік"
23:15
М/с "Рівень Маркуса"
23:30
Укрмультфільм
23:45
Фестиваль дитячої пісні
00:00
Нічний ефір
03:00
М/с "ТроТро"
03:10
М/с "Веселі звірята"
03:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
03:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
03:45
Фестиваль дитячої пісні
04:00
М/с "Зоосвіт"
04:05
М/с "Біллі Бадд"
04:15
М/с "Зіп Зіп"
04:30
М/с "Якари"
04:45
Укрмультфільм
05:00
М/с "ТроТро"
05:10
М/с "Веселі звірята"
05:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
05:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
05:45
Телемагазин
06:00
М/с "Зоосвіт"
06:05
М/с "Біллі Бадд"
06:15
М/с "Зіп Зіп"
06:30
М/с "Якари"
06:45
Телемагазин
07:00
М/с "Седрік"
07:15
М/с "Рівень Маркуса"
07:30
М/с "Монстри і пірати"
07:45
Телемагазин
08:00
М/с "Хайді - дівчинка Альп"
08:30
М/с "Суперкнига"
09:00
М/с "ТроТро"
09:10
М/с "Веселі звірята"
09:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
09:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
09:45
Телемагазин
10:00
М/с "Зоосвіт"
10:05
М/с "Біллі Бадд"
10:15
М/с "Зіп Зіп"
10:30
М/с "Якари"
10:45
Укрмультфільм
11:00
Телемагазин
12:30
М/с "Хайді - дівчинка Альп"
13:00
М/с "ТроТро"
13:10
М/с "Веселі звірята"
13:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
13:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
13:45
Телемагазин
14:00
М/с "Зоосвіт"
14:05
М/с "Біллі Бадд"
14:15
М/с "Зіп Зіп"
14:30
М/с "Якари"
14:45
Телемагазин
15:00
М/с "Седрік"
15:15
М/с "Рівень Маркуса"
15:30
М/с "Монстри і пірати"
15:45
Фестиваль дитячої пісні
16:00
М/с "Хайді - дівчинка Альп"
16:30
М/с "Суперкнига"
17:00
М/с "ТроТро"
17:10
М/с "Веселі звірята"
17:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
17:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
17:45
Фестиваль дитячої пісні
18:00
М/с "Зоосвіт"
18:05
М/с "Біллі Бадд"
18:15
М/с "Зіп Зіп"
18:30
М/с "Якари"
18:45
Укрмультфільм
19:00
М/с "Седрік"
19:15
М/с "Рівень Маркуса"
19:30
М/с "Монстри і пірати"
19:45
Фестиваль дитячої пісні
20:00
М/с "Хайді - дівчинка Альп"
20:30
М/с "Суперкнига"
21:00
М/с "ТроТро"
21:10
М/с "Веселі звірята"
21:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
21:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
21:45
Фестиваль дитячої пісні
22:00
М/с "Зоосвіт"
22:05
М/с "Біллі Бадд"
22:15
М/с "Зіп Зіп"
22:30
М/с "Якари"
22:45
Укрмультфільм
23:00
М/с "Седрік"
23:15
М/с "Рівень Маркуса"
23:30
Укрмультфільм
23:45
Фестиваль дитячої пісні
00:00
Нічний ефір
03:00
М/с "ТроТро"
03:10
М/с "Веселі звірята"
03:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
03:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
03:45
Фестиваль дитячої пісні
04:00
М/с "Зоосвіт"
04:05
М/с "Біллі Бадд"
04:15
М/с "Зіп Зіп"
04:30
М/с "Якари"
04:45
Укрмультфільм
05:00
М/с "ТроТро"
05:10
М/с "Веселі звірята"
05:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
05:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
05:45
Телемагазин
06:00
М/с "Зоосвіт"
06:05
М/с "Біллі Бадд"
06:15
М/с "Зіп Зіп"
06:30
М/с "Якари"
06:45
Укрмультфільм
07:00
М/с "Седрік"
07:15
М/с "Рівень Маркуса"
07:30
М/с "Монстри і пірати"
07:45
Телемагазин
08:00
М/с "Хайді - дівчинка Альп"
08:30
М/с "Суперкнига"
09:00
М/с "ТроТро"
09:10
М/с "Веселі звірята"
09:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
09:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
09:45
Телемагазин
10:00
М/с "Зоосвіт"
10:05
М/с "Біллі Бадд"
10:15
М/с "Зіп Зіп"
10:30
М/с "Якари"
10:45
Телемагазин
12:30
М/с "Хайді - дівчинка Альп"
13:00
М/с "ТроТро"
13:10
М/с "Веселі звірята"
13:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
13:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
13:45
Телемагазин
14:00
М/с "Зоосвіт"
14:05
М/с "Біллі Бадд"
14:15
М/с "Зіп Зіп"
14:30
М/с "Якари"
14:45
Телемагазин
15:00
М/с "Седрік"
15:15
М/с "Рівень Маркуса"
15:30
М/с "Монстри і пірати"
15:45
Фестиваль дитячої пісні
16:00
М/с "Хайді - дівчинка Альп"
16:30
М/с "Суперкнига"
17:00
М/с "ТроТро"
17:10
М/с "Веселі звірята"
17:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
17:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
17:45
Фестиваль дитячої пісні
18:00
М/с "Зоосвіт"
18:05
М/с "Біллі Бадд"
18:15
М/с "Зіп Зіп"
18:30
М/с "Якари"
18:45
Укрмультфільм
19:00
М/с "Седрік"
19:15
М/с "Рівень Маркуса"
19:30
М/с "Монстри і пірати"
19:45
Фестиваль дитячої пісні
20:00
М/с "Хайді - дівчинка Альп"
20:30
М/с "Суперкнига"
21:00
М/с "ТроТро"
21:10
М/с "Веселі звірята"
21:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
21:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
21:45
Фестиваль дитячої пісні
22:00
М/с "Зоосвіт"
22:05
М/с "Біллі Бадд"
22:15
М/с "Зіп Зіп"
22:30
М/с "Якари"
22:45
Укрмультфільм
23:00
М/с "Седрік"
23:15
М/с "Рівень Маркуса"
23:30
Укрмультфільм
23:45
Фестиваль дитячої пісні
00:00
Нічний ефір
03:00
М/с "ТроТро"
03:10
М/с "Веселі звірята"
03:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
03:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
03:45
Фестиваль дитячої пісні
04:00
М/с "Зоосвіт"
04:05
М/с "Біллі Бадд"
04:15
М/с "Зіп Зіп"
04:30
М/с "Якари"
04:45
Укрмультфільм
05:00
М/с "ТроТро"
05:10
М/с "Веселі звірята"
05:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
05:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
05:45
Телемагазин
06:00
М/с "Зоосвіт"
06:05
М/с "Біллі Бадд"
06:15
М/с "Зіп Зіп"
06:30
М/с "Якари"
06:45
Укрмультфільм
07:00
М/с "Седрік"
07:15
М/с "Рівень Маркуса"
07:30
М/с "Монстри і пірати"
07:45
Телемагазин
08:00
М/с "Хайді - дівчинка Альп"
08:30
М/с "Суперкнига"
09:00
М/с "ТроТро"
09:10
М/с "Веселі звірята"
09:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
09:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
09:45
Телемагазин
10:00
М/с "Зоосвіт"
10:05
М/с "Біллі Бадд"
10:15
М/с "Зіп Зіп"
10:30
М/с "Якари"
10:45
Телемагазин
12:30
М/с "Хайді - дівчинка Альп"
13:00
М/с "ТроТро"
13:10
М/с "Веселі звірята"
13:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
13:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
13:45
Телемагазин
14:00
М/с "Зоосвіт"
14:05
М/с "Біллі Бадд"
14:15
М/с "Зіп Зіп"
14:30
М/с "Якари"
14:45
Телемагазин
15:00
М/с "Седрік"
15:15
М/с "Рівень Маркуса"
15:30
М/с "Монстри і пірати"
15:45
Фестиваль дитячої пісні
16:00
М/с "Хайді - дівчинка Альп"
16:30
М/с "Суперкнига"
17:00
М/с "ТроТро"
17:10
М/с "Веселі звірята"
17:20
М/с "Замаскований хлопчик Дагі"
17:30
М/с "Зоологічний провулок, 64"
17:45
Фестиваль дитячої пісні
18:00
М/с "Зоосвіт"
18:05
М/с "Біллі Бадд"
18:15
М/с "Зіп Зіп"
18:30
М/с "Якари"
18:45
Укрмультфільм
19:00
М/с "Седрік"
19:15
М/с "Рівень Маркуса"
19:30
М/с "Монстри і пірати"
19:45
Фестиваль дитячої пісні
20:00
М/с "Хайді - дівчинка Альп"
20:30
М/с "Суперкнига"