Піксель

"Піксель" - дитячий телеканал номер один в Україні - якісний, пізнавальний та розважальний. Серед програмного продукту телеканалу «Піксель» - проекти таких відомих компаній, як BBC, Rainbow, Sony, Cookie Jar, Warner Bros., Союзмультфильм.

Доступний у пакетах:
  • Футбольний HD
  • Ексклюзив
  • Ексклюзив Кіно
  • Ексклюзив Спорт
  • Ексклюзив Ультра

Програма телепередач

00:20
"Зірки-малюки"
00:40
"ТІВІ Абетка"
01:00
Улюблені мультфільми
04:00
"ТІВІ Абетка"
04:10
М/с "Безпека життя з Ембер"
04:20
"ТІВІ Абетка"
04:50
"Зірки-малюки"
05:20
"Казки на піску"
06:00
"Орігамі"
06:30
"Веселі саморобки"
07:00
"ТІВІ Абетка"
07:10
М/с "Лис Микита"
07:50
М/с "Майстерня Бібі"
08:20
М/с "Боб будівельник"
08:30
М/с "Роботи-поїзда"
09:00
"ТІВІ Абетка"
09:10
"Орігамі"
09:30
"Веселі саморобки"
10:00
М/с "Лис Микита"
10:30
М/с "Фіксіки"
10:40
М/с "Смішарики"
11:00
М / с "Гав-Гав-Гав"
11:30
М/с "Майстерня Бібі"
12:50
М/с "Рей і пожежний патруль"
13:00
М/с "Пожежний Сем"
13:20
М / с "Макс Грін і інопланетяни"
13:40
М / с "Суперчетвірка"
14:10
М/с "Роботи-пожежники"
14:20
М/с "Пригоди Мауглі"
14:30
М/с "Боб будівельник"
14:50
М/с "Робокар Полі"
15:10
М/с "Каю"
15:40
М/с "Нові пригоди Пітера Пена"
16:00
М/с "Пожежний Сем"
16:20
М/с "Роботи-поїзда"
16:50
М / с "Суперчетвірка"
17:30
М/с "Баранчик Шон"
18:00
М/с "Фіксіки"
18:40
М/с "Смішарики"
19:40
М/с "Буба"
20:10
Улюблені мультфільми
00:20
"Зірки-малюки"
00:40
"ТІВІ Абетка"
01:00
Улюблені мультфільми
04:00
"ТІВІ Абетка"
04:10
М/с "Безпека життя з Ембер"
04:20
"ТІВІ Абетка"
04:50
"Зірки-малюки"
05:20
"Казки на піску"
06:00
"Орігамі"
06:30
"Веселі саморобки"
07:00
"ТІВІ Абетка"
07:10
М/с "Лис Микита"
07:50
М/с "Майстерня Бібі"
08:20
М/с "Боб будівельник"
08:30
М/с "Роботи-поїзда"
09:00
"ТІВІ Абетка"
09:10
"Орігамі"
09:30
"Веселі саморобки"
10:00
М/с "Лис Микита"
10:30
М/с "Фіксіки"
10:40
М/с "Смішарики"
11:00
М / с "Гав-Гав-Гав"
11:30
М/с "Майстерня Бібі"
12:50
М/с "Рей і пожежний патруль"
13:00
М/с "Пожежний Сем"
13:20
М / с "Макс Грін і інопланетяни"
13:40
М / с "Суперчетвірка"
14:10
М/с "Роботи-пожежники"
14:20
М/с "Пригоди Мауглі"
14:30
М/с "Боб будівельник"
14:50
М/с "Робокар Полі"
15:10
М/с "Каю"
15:40
М/с "Нові пригоди Пітера Пена"
16:00
М/с "Пожежний Сем"
16:20
М/с "Роботи-поїзда"
16:50
М / с "Суперчетвірка"
17:30
М/с "Баранчик Шон"
18:00
М/с "Фіксіки"
18:40
М/с "Смішарики"
19:40
М/с "Буба"
20:10
Улюблені мультфільми
00:20
"Зірки-малюки"
00:40
"ТІВІ Абетка"
01:00
Улюблені мультфільми
04:00
"ТІВІ Абетка"
04:10
М/с "Безпека життя з Ембер"
04:20
"ТІВІ Абетка"
04:50
"Зірки-малюки"
05:20
"Казки на піску"
06:00
"Орігамі"
06:30
"Веселі саморобки"
07:00
"ТІВІ Абетка"
07:10
М/с "Лис Микита"
07:50
М/с "Майстерня Бібі"
08:20
М/с "Боб будівельник"
08:30
М/с "Роботи-поїзда"
09:00
"ТІВІ Абетка"
09:10
"Орігамі"
09:30
"Веселі саморобки"
10:00
М/с "Лис Микита"
10:30
М/с "Фіксіки"
10:40
М/с "Смішарики"
11:00
М / с "Гав-Гав-Гав"
11:30
М/с "Майстерня Бібі"
12:50
М/с "Рей і пожежний патруль"
13:00
М/с "Пожежний Сем"
13:20
М / с "Макс Грін і інопланетяни"
13:40
М / с "Суперчетвірка"
14:10
М/с "Роботи-пожежники"
14:20
М/с "Пригоди Мауглі"
14:30
М/с "Боб будівельник"
14:50
М/с "Робокар Полі"
15:10
М/с "Каю"
15:40
М/с "Нові пригоди Пітера Пена"
16:00
М/с "Пожежний Сем"
16:20
М/с "Роботи-поїзда"
16:50
М / с "Суперчетвірка"
17:30
М/с "Баранчик Шон"
18:00
М/с "Фіксіки"
18:40
М/с "Смішарики"
19:40
М/с "Буба"
20:10
Улюблені мультфільми
00:20
"Зірки-малюки"
00:40
"ТІВІ Абетка"
01:00
Улюблені мультфільми
04:00
"ТІВІ Абетка"
04:10
М/с "Безпека життя з Ембер"
04:20
"ТІВІ Абетка"
04:50
"Зірки-малюки"
05:20
"Казки на піску"
06:00
"Орігамі"
06:30
"Веселі саморобки"
07:00
"ТІВІ Абетка"
07:10
М/с "Лис Микита"
07:50
М/с "Майстерня Бібі"
08:20
М/с "Боб будівельник"
08:30
М/с "Роботи-поїзда"
09:00
"ТІВІ Абетка"
09:10
"Орігамі"
09:30
"Веселі саморобки"
10:00
М/с "Лис Микита"
10:30
М/с "Фіксіки"
10:40
М/с "Смішарики"
11:00
М / с "Гав-Гав-Гав"
11:30
М/с "Майстерня Бібі"
12:50
М/с "Рей і пожежний патруль"
13:00
М/с "Пожежний Сем"
13:20
М / с "Макс Грін і інопланетяни"
13:40
М / с "Суперчетвірка"
14:10
М/с "Роботи-пожежники"
14:20
М/с "Пригоди Мауглі"
14:30
М/с "Боб будівельник"
14:50
М/с "Робокар Полі"
15:10
М/с "Каю"
15:40
М/с "Нові пригоди Пітера Пена"
16:00
М/с "Пожежний Сем"
16:20
М/с "Роботи-поїзда"
16:50
М / с "Суперчетвірка"
17:30
М/с "Баранчик Шон"
18:00
М/с "Фіксіки"
18:40
М/с "Смішарики"
19:30
М / ф "Спайк"
20:10
Улюблені мультфільми