Belsat TV

"Belsat TV" Супутниковий телеканал на білоруській мові. Транслюється з Польщі. Незалежна інформація про події в Білорусії, Європі та в світі. Культурні, музичні і молодіжні програми.

Доступний у пакетах:
  • Футбольний HD
  • Ексклюзив
  • Ексклюзив Кіно
  • Ексклюзив Спорт
  • Ексклюзив Ультра

Програма телепередач

04:00
Студыя "Белсат"
05:00
Аб'ектыў
05:20
Размова дня
05:35
Загадкі беларускай гісторыі
05:55
Людзьмі звацца. Купалаўцы, рэпартаж
06:15
Невядомая Беларусь: Гульня без правілаў 2, д/ф
07:20
Шыльды
07:30
Жиць са статусів, репартаж
07:50
У праходах (In den Gangen), м/ф
09:55
Лялька (Lalka), серыял
11:15
Студыя "Белсат"
12:15
Аб'ектыў
12:40
Размова дня
12:55
Загадкі беларускай гісторыі
13:15
Невядомая Білорусь: Вернікі, д/ф
13:50
Пекін: дзённікі з каранціну (Pekin: Journal d'une quarantaine), д/ф
14:30
Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
14:50
Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
15:05
Маю права (юрыдычная праграма)
15:25
Вечаровы шпіль
15:45
Над Немнам (тэлечасопіс)
16:05
Беларускі світло
16:30
Вось так (інфармацыйная праграма)
17:00
Студыя "Белсат"
18:00
Аб'ектыў (галоўнае выданне)
18:20
Размова дня
18:35
Спартоўцы з народам, рэпартаж
19:00
Чалавек званы Увэ (En man som heter Ove), камедыя
20:55
Студыя "Белсат"
21:50
Аб'ектыў
22:20
Размова дня
22:35
Над Немнам (тэлечасопіс)
22:50
Беларускі світло
23:15
Вечаровы шпіль
23:30
Перапынак у вяшчанні
04:00
Студыя "Белсат"
05:00
Аб'ектыў
05:20
Размова дня
05:35
Над Немнам (тэлечасопіс)
05:55
Беларускі світло
06:15
Спартоўцы з народам, рэпартаж
06:35
Давайце разбірацца
06:55
Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
07:20
Пекін: дзённікі з каранціну (Pekin: Journal d'une quarantaine), д/ф
08:00
Лабірынты (гістарычная праграма): Адам Станкевіч - чалавек, які перамог Мефістофеля
08:40
Чалавек званы Увэ (En man som heter Ove), камедыя
10:35
Студыя "Белсат"
11:35
Аб'ектыў
11:55
Размова дня
12:15
Над Немнам (тэлечасопіс)
12:30
Беларускі світло
12:55
Лялька (Lalka), серыял
14:15
Давайце разбірацца
14:40
Хай так TV (сатырычная праграма)
15:05
Шчыра кажучы
15:30
Кожны з нас (ток-шоу)
16:30
Вось так (інфармацыйная праграма)
17:00
Студыя "Белсат"
18:00
Аб'ектыў (галоўнае выданне)
18:20
Размова дня
18:35
Хатні гвалт, рэпартаж
19:05
Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
19:50
Забойства ля возера (Le tueur du lac), серыял
20:45
Студыя "Белсат"
21:45
Аб'ектыў
22:05
Размова дня
22:25
Шчыра кажучы
22:45
Кожны з нас (ток-шоу)
23:40
Перапынак у вяшчанні
04:00
Студыя "Белсат"
05:00
Аб'ектыў
05:20
Размова дня
05:35
Шчыра кажучы
06:00
Кожны з нас (ток-шоу)
06:55
Intermarium: Гісторыя праваслаўя ў Беларусі
07:50
Беларускі світло
08:15
Над Немнам (тэлечасопіс)
08:30
Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
09:20
Забойства ля возера (Le tueur du lac), серыял
10:15
Шыльды
10:25
Студыя "Белсат"
11:25
Аб'ектыў
11:45
Размова дня
12:05
Шчыра кажучы
12:25
Кожны з нас (ток-шоу)
13:25
Лабірынты (гістарычная праграма): Адам Станкевіч - чалавек, які перамог Мефістофеля
14:05
Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
14:50
Мова нанова: Дуэт "Арыстакратычная бледнасць"
15:10
Вяскоўцы
15:45
Без ретуши
16:05
Давайце разбірацца
16:30
Вось так (інфармацыйная праграма)
17:00
Студыя "Белсат"
18:00
Аб'ектыў (галоўнае выданне)
18:20
Размова дня
18:35
ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
19:15
Мата Хары: Голая шпіёнка (Mata Hari: The Naked Spy), м/ф
20:05
Студыя "Белсат"
21:05
Аб'ектыў
21:25
Размова дня
21:45
Давайце разбірацца
22:05
Без ретуши
22:30
ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
23:05
Перапынак у вяшчанні
04:00
Студыя "Белсат"
05:00
Аб'ектыў
05:20
Размова дня
05:35
Давайце разбірацца
06:00
Без ретуши
06:20
ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
07:00
Лабірынты (гістарычная праграма): Адам Станкевіч - чалавек, які перамог Мефістофеля
07:40
Загадкі беларускай гісторыі
08:00
ДНК. Каралева доказаў (ADN Superflic), д/ф
08:55
Вяскоўцы
09:25
Шчыра кажучы
09:50
Невядомая Білорусь: Вернікі, д/ф
10:25
Студыя "Белсат"
11:25
Аб'ектыў
11:45
Размова дня
12:05
Давайце разбірацца
12:25
Без ретуши
12:45
ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
13:25
Хай так TV (сатырычная праграма)
13:50
Мата Хары: Голая шпіёнка (Mata Hari: The Naked Spy), м/ф
14:45
Шчыра кажучы
15:05
Кожны з нас (ток-шоу)
16:05
Маю права (юрыдычная праграма)
16:30
Вось так (інфармацыйная праграма)
17:00
Студыя "Белсат"
18:00
Аб'ектыў (галоўнае выданне)
18:20
Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
18:30
Без акрэдытацыі
19:15
Метанол (Metanol), драма, рэж. Тэрэза Копачава (Tereza Kopасovа), 2018 г., Чэхія
20:45
Жыцце - гета цуд (Zivot je сudo), трагікамедыя
23:15
Студыя "Белсат"
00:15
Аб'ектыў
00:40
Маю права (юрыдычная праграма)
01:00
Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
01:10
Перапынак у вяшчанні
04:00
Студыя "Белсат"
05:00
Аб'ектыў
05:20
Маю права (юрыдычная праграма)
05:40
Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
05:55
Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсериял
06:00
Джабу запрашае ў джунглі, мультсерыял
06:25
Бамсэ і горад злодзеяў (Bamse och tjuvstaden), мультсерыял для дзяцей
06:35
Дзівосны свет шчанятаў (Wonderful World of Puppies), серыял ад Бі-Бі-Сі
07:20
Кожны з нас (ток-шоу)
08:20
Маю права (юрыдычная праграма)
08:40
Без акрэдытацыі
09:25
Беларускі світло
09:50
Над Немнам (тэлечасопіс)
10:10
Лялька (Lalka), серыял
11:25
Лета ракетаў (Summer of Rockets), дэтэктыўны серыял
12:20
Intermarium: Гісторыя праваслаўя ў Беларусі
13:20
Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Справа адмірала Канарыса: ч. 2
13:50
На досвітку (Vor der Morgenrote), м/ф
15:35
Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
16:20
Маў і ягоны галадамор (Mao's Great Famine), д/ф, рэж. Патрык Кабуа (Patrick Cabouat), 2011 г., Францыя
17:15
Шыльды
17:30
Хай так TV (сатырычная праграма)
18:00
Аб'ектыў (галоўнае выданне)
18:15
Вечаровы шпіль
18:35
Малая за мільён долараў (Million Dollar Baby), м/ф
20:45
Аб'ектыў
21:00
Забойства ля возера (Le tueur du lac), серыял
21:50
Без акрэдытацыі
22:35
Хай так TV (сатырычная праграма)
23:05
Перапынак у вяшчанні
04:00
Аб'ектыў
04:15
ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
04:55
Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсериял
05:00
Джабу запрашае ў джунглі, мультсерыял
05:25
Бамсэ і горад злодзеяў (Bamse och tjuvstaden), мультсерыял для дзяцей
05:35
Дзівосны свет шчанятаў (Wonderful World of Puppies), серыял ад Бі-Бі-Сі
06:25
Загадкі беларускай гісторыі
06:40
Маю права (юрыдычная праграма)
07:00
Без акрэдытацыі
07:45
Хай так TV (сатырычная праграма)
08:15
Лялька (Lalka), серыял
09:30
Лета ракетаў (Summer of Rockets), дэтэктыўны серыял
10:20
Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
10:30
ДНК. Каралева доказаў (ADN Superflic), д/ф
11:25
Вечаровы шпіль
11:45
Шыльды
12:00
Без ретуши
12:15
Маў і ягоны галадамор (Mao's Great Famine), д/ф
13:10
Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
13:55
Ноч святога Мікалая (Noc Swietego Mikolaja), м/ф
14:55
Народжаныя ў Сірыі (Born in Syria), д/ф
16:25
Невядомая Білорусь: Жоўтыя кветкі, д/ф
17:15
Мова нанова
17:35
Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
18:00
Аб'ектыў (галоўнае выданне)
18:15
Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
18:25
Бела-бялюткі попел (Ash is Purest White), меладрама
20:40
Аб'ектыў
20:55
Метанол (Metanol): ч. 1, драма
22:25
Вечаровы шпіль
22:45
Перапынак у вяшчанні