Прямий

"Прямий" - канал, орієнтований на висвітлення соціальної тематики, відомий трансляцією багатьох циклів документального кіно. Також в ефірі можна побачити популярні вітчизняні фільми, якісне зарубіжне кіно, пізнавальні та розважальні програми.

Доступний у пакетах:
  • Футбольний HD
  • Ексклюзив
  • Ексклюзив Кіно
  • Ексклюзив Спорт
  • Ексклюзив Ультра

Програма телепередач

05:00
"Репортер". Новини
05:10
"Новий день" з Лесею Вакулюк, Михайлом Шамановим і Миколою Матросовим
06:00
"Репортер". Новини
06:10
"Новий день" з Лесею Вакулюк, Михайлом Шамановим і Миколою Матросовим
07:00
"Репортер". Новини
07:10
"Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником
08:00
"Репортер". Новини
08:10
"Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником
09:00
"Репортер". Новини
09:10
"Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою та Олександром Близнюком
10:00
"Репортер". Новини
10:10
"Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою та Олександром Близнюком
11:00
"Репортер". Новини
11:10
"Гаряча тема"
12:00
"Репортер". Новини
12:15
Ток-шоу "За фактом" з Андрієм Сайчуком, Юлією Шпачинською та Вікторією Попович
14:00
"Репортер". Новини
14:10
"Час пік" з Оленою Курбановою
15:00
"Репортер". Новини
15:10
Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук
16:00
"Репортер". Новини
16:15
Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським
17:45
"Репортер". Новини на жестовом мовою
18:00
Ток-шоу "Прямий ефір" зі Світланою Орловською та Миколою Вереснем
20:00
"Хроніки виборів" з Олександром Близнюком
20:10
"Прямий контакт" з Тарасом Березовцем
21:00
Повтор вечірнього ефіру
05:00
"Репортер". Новини
05:10
"Новий день" з Лесею Вакулюк, Михайлом Шамановим і Миколою Матросовим
06:00
"Репортер". Новини
06:10
"Новий день" з Лесею Вакулюк, Михайлом Шамановим і Миколою Матросовим
07:00
"Репортер". Новини
07:10
"Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником
08:00
"Репортер". Новини
08:10
"Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником
09:00
"Репортер". Новини
09:10
"Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою та Олександром Близнюком
10:00
"Репортер". Новини
10:10
"Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою та Олександром Близнюком
11:00
"Репортер". Новини
11:10
"Гаряча тема"
12:00
"Репортер". Новини
12:15
Ток-шоу "За фактом" з Андрієм Сайчуком, Юлією Шпачинською та Вікторією Попович
14:00
"Репортер". Новини
14:10
"Час пік" з Оленою Курбановою
15:00
"Репортер". Новини
15:10
Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук
16:00
"Репортер". Новини
16:15
Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським
17:45
"Репортер". Новини на жестовом мовою
18:00
Ток-шоу "Прямий ефір" зі Світланою Орловською та Миколою Вереснем
20:00
"Хроніки виборів" з Олександром Близнюком
20:10
"Посеред міста". Проект Валерія Калниша
21:00
Повтор вечірнього ефіру
05:00
"Репортер". Новини
05:10
"Новий день" з Лесею Вакулюк, Михайлом Шамановим і Миколою Матросовим
06:00
"Репортер". Новини
06:10
"Новий день" з Лесею Вакулюк, Михайлом Шамановим і Миколою Матросовим
07:00
"Репортер". Новини
07:10
"Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником
08:00
"Репортер". Новини
08:10
"Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником
09:00
"Репортер". Новини
09:10
"Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою та Олександром Близнюком
10:00
"Репортер". Новини
10:10
"Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою та Олександром Близнюком
11:00
"Репортер". Новини
11:10
"Гаряча тема"
12:00
"Репортер". Новини
12:15
Ток-шоу "За фактом" з Андрієм Сайчуком, Юлією Шпачинською та Вікторією Попович
14:00
"Репортер". Новини
14:10
"Час пік" з Оленою Курбановою
15:00
"Репортер". Новини
15:10
Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук
16:00
"Репортер". Новини
16:15
Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським
17:45
"Репортер". Новини на жестовом мовою
18:00
Ток-шоу "Прямий ефір" зі Світланою Орловською та Миколою Вереснем
20:00
"Хроніки виборів" з Олександром Близнюком
20:10
"Прямий контакт" з Тарасом Березовцем
20:55
"П'ята колонка" з Крістіною Чернегою
21:40
Повтор вечірнього ефіру
05:00
"Репортер". Новини
05:10
"Новий день" з Лесею Вакулюк, Михайлом Шамановим і Миколою Матросовим
06:00
"Репортер". Новини
06:10
"Новий день" з Лесею Вакулюк, Михайлом Шамановим і Миколою Матросовим
07:00
"Репортер". Новини
07:10
"Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником
08:00
"Репортер". Новини
08:10
"Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником
09:00
"Репортер". Новини
09:10
"Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою та Олександром Близнюком
10:00
"Репортер". Новини
10:10
"Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою та Олександром Близнюком
11:00
"Репортер". Новини
11:10
"Гаряча тема"
12:00
"Репортер". Новини
12:15
Ток-шоу "За фактом" з Андрієм Сайчуком, Юлією Шпачинською та Вікторією Попович
14:00
"Репортер". Новини
14:10
"Час пік" з Оленою Курбановою
15:00
"Репортер". Новини
15:10
Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук
16:00
"Правозахисники". Журналістські антикорупційні розслідування
16:30
"Владахохотала"
17:00
Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським
20:00
"Міністерство правди"
20:25
Повтори