Sony Sci-Fi

Sony Sci-Fi - «Інший погляд на світ» від телеканалу, що повністю спеціалізується на показі фантастичних телесеріалів та фільмів. Пригоди, Наукова фантастика, Містика. Перевертні і Ангели, Люди майбутнього і Вампіри, Чужі і Мисливці за привидами.

Доступний у пакетах:
  • Оптимальний
  • Преміальний
  • Футбольний HD
  • Сімейний

Програма телепередач

00:45
Х/ф "Близькі контакти третього ступеня"
03:00
М/с "Людина-павук", 13 с. "Ігри розуму - частина 2"
03:25
Д/с "Стародавні прибульці", 6 сезон, 11 с. "Скарби богів"
04:10
Т/с "Залишитися в живих", 3 сезон, 12 с. "Авіапошта"
04:55
Т/с "Залишитися в живих", 3 сезон, 13 с. "Людина з Таллахассі"
05:40
Т/с "Поза часом", 2 сезон, 9 с. "Генерал"
06:25
Т/с "Поза часом", 2 сезон, 10 с. "Чайна-таун"
07:10
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 11 с. "Пошуки - частина 2"
08:00
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 12 с. "Чорта на піску"
08:50
Т/с "Залишитися в живих", 3 сезон, 14 с. "Викриття"
09:35
Т/с "Залишитися в живих", 3 сезон, 15 с. "Кинуті"
10:20
Х/ф "Район №9"
12:10
Т/с "Доктор Хто", 9 сезон, 10 с. "Не спіть більше"
13:00
Т/с "Доктор Хто", 9 сезон, 11 с. "Побач ворона"
13:50
Т/с "Поза часом", 2 сезон, 11 с. "Різдвяне диво - частина 1"
14:35
Т/с "Поза часом", 2 сезон, 12 с. "Різдвяне диво - частина 2"
15:20
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 13 с. "Дорога в нікуди"
16:10
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 14 с. "Саван"
17:00
Т/с "Доктор Хто", 9 сезон, 12 с. "Посланий з небес"
18:00
Т/с "Доктор Хто", 9 сезон, 13 с. "З диявольським завзяттям"
19:05
Т/с "Джессіка Джонс", 1 сезон, 7 с. "Добірні збоченці"
20:00
Т/с "12 мавп", 3 сезон, 1 с. "Мати"
20:45
Т/с "Мотель Бейтс", 2 сезон, 4 с. "Виписка"
21:35
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 13 с. "Дорога в нікуди"
22:20
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 14 с. "Саван"
23:05
Т/с "Мотель Бейтс", 2 сезон, 4 с. "Виписка"
23:50
Т/с "Джессіка Джонс", 1 сезон, 7 с. "Добірні збоченці"
00:45
Х/ф "Район №9"
02:35
М/с "Людина-павук", 12 с. "Ігри розуму - частина 1"
03:00
Д/с "Стародавні прибульці", 6 сезон, 12 с. "Прибульці і Червона планета"
03:45
Т/с "Залишитися в живих", 3 сезон, 14 с. "Викриття"
04:30
Т/с "Залишитися в живих", 3 сезон, 15 с. "Кинуті"
05:15
Т/с "Поза часом", 2 сезон, 11 с. "Різдвяне диво - частина 1"
06:00
Т/с "Поза часом", 2 сезон, 12 с. "Різдвяне диво - частина 2"
06:45
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 13 с. "Дорога в нікуди"
07:35
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 14 с. "Саван"
08:25
Т/с "Залишитися в живих", 3 сезон, 16 с. "Один з нас"
09:10
Т/с "Залишитися в живих", 3 сезон, 17 с. "Виверт 22"
09:55
Х/ф "Горець 2: Пожвавлення"
11:45
Т/с "Доктор Хто", 9 сезон, 12 с. "Посланий з небес"
12:45
Т/с "Доктор Хто", 9 сезон, 13 с. "З диявольським завзяттям"
13:50
Т/с "Перевертень", 5 сезон, 1 с. "Створення ночі"
14:35
Т/с "Перевертень", 5 сезон, 2 с. "Парасомнія"
15:20
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 15 с. "Винагорода"
16:10
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 16 с. "Погані хлопці"
17:00
Т/с "Доктор Хто", 9 сезон, 14 с. "Чоловіки Рівер Сонг"
18:05
Т/с "Доктор Хто", 10 сезон, 1 с. "Повернення доктора Містеріо"
19:10
Т/с "Джессіка Джонс", 1 сезон, 8 с "Що б зробила Джессіка?"
20:05
Т/с "12 мавп", 3 сезон, 2 с. "Варти"
20:50
Т/с "Мотель Бейтс", 2 сезон, 5 с. "Ілюзіоніст-ескапіст"
21:40
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 15 с. "Винагорода"
22:30
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 16 с. "Погані хлопці"
23:15
Т/с "Мотель Бейтс", 2 сезон, 5 с. "Ілюзіоніст-ескапіст"
00:00
Т/с "Джессіка Джонс", 1 сезон, 8 с "Що б зробила Джессіка?"
00:45
Х/ф "Горець 2: Пожвавлення"
02:35
М/с "Людина-павук", 13 с. "Ігри розуму - частина 2"
03:00
М/с "Грандіозна Людина-павук", 1 сезон, 1 с.
03:25
Д/с "Стародавні прибульці", 6 сезон, 13 с. "Шамани"
04:10
Т/с "Залишитися в живих", 3 сезон, 16 с. "Один з нас"
04:55
Т/с "Залишитися в живих", 3 сезон, 17 с. "Виверт 22"
05:40
Т/с "Перевертень", 5 сезон, 1 с. "Створення ночі"
06:25
Т/с "Перевертень", 5 сезон, 2 с. "Парасомнія"
07:10
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 15 с. "Винагорода"
07:55
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 16 с. "Погані хлопці"
08:40
Т/с "Залишитися в живих", 3 сезон, 18 с. "День зачаття"
09:25
Т/с "Залишитися в живих", 3 сезон, 19 с. "Гауптвахта"
10:10
Х/ф "Горець 3: Останній вимір"
11:45
Т/с "Доктор Хто", 9 сезон, 14 с. "Чоловіки Рівер Сонг"
12:45
Т/с "Доктор Хто", 10 сезон, 1 с. "Повернення доктора Містеріо"
13:50
Т/с "Перевертень", 5 сезон, 3 с. "Ловці снів"
14:35
Т/с "Перевертень", 5 сезон, 4 с. "Термінальний стан"
15:20
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 17 с. "Око за Око"
16:10
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 18 с. "Сімейні узи"
17:00
Т/с "Доктор Хто", 10 сезон, 2 с. "Пілот"
17:55
Т/с "Доктор Хто", 10 сезон, 3 с. "Посміхнись"
18:50
Т/с "Джессіка Джонс", 1 сезон, 9 с. "Лава штрафників"
19:45
Т/с "12 мавп", 3 сезон, 3 с. "Ворог"
20:30
Т/с "Мотель Бейтс", 2 сезон, 6 с. "Нирок"
21:20
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 17 с. "Око за Око"
22:10
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 18 с. "Сімейні узи"
23:00
Т/с "Мотель Бейтс", 2 сезон, 6 с. "Нирок"
23:45
Т/с "Джессіка Джонс", 1 сезон, 9 с. "Лава штрафників"
00:40
Т/с "12 мавп", 3 сезон, 3 с. "Ворог"
01:25
Х/ф "Горець 3: Останній вимір"
03:00
М/с "Грандіозна Людина-павук", 1 сезон, 2 с.
03:25
Д/с "Стародавні прибульці", 6 сезон, 14 с. "Прибульці і комахи"
04:10
Т/с "Залишитися в живих", 3 сезон, 18 с. "День зачаття"
04:55
Т/с "Залишитися в живих", 3 сезон, 19 с. "Гауптвахта"
05:40
Т/с "Перевертень", 5 сезон, 3 с. "Ловці снів"
06:25
Т/с "Перевертень", 5 сезон, 4 с. "Термінальний стан"
07:10
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 17 с. "Око за Око"
08:00
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 18 с. "Сімейні узи"
08:50
Т/с "Залишитися в живих", 3 сезон, 20 с. "Людина за ширмою"
09:35
Т/с "Залишитися в живих", 3 сезон, 21 с. "Вибране"
10:20
М/ф "Остання фантазія"
12:05
Т/с "Доктор Хто", 10 сезон, 2 с. "Пілот"
13:00
Т/с "Доктор Хто", 10 сезон, 3 с. "Посміхнись"
13:50
Т/с "Перевертень", 5 сезон, 5 с. "Новий підхід"
14:35
Т/с "Перевертень", 5 сезон, 6 с. "Обов'язково до прочитання"
15:20
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 19 с. "Панування"
16:10
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 20 с. "Нескінченність"
17:00
Т/с "Доктор Хто", 10 сезон, 4 с. "Тонкий лід"
17:50
Т/с "Доктор Хто", 10 сезон, 5 с. "Тук-тук"
18:40
Т/с "Джессіка Джонс", 1 сезон, 10 с. "1000 ран"
19:35
Т/с "12 мавп", 3 сезон, 4 с. "Брати"
20:20
Т/с "Мотель Бейтс", 2 сезон, 7 с. "Презумпція невинності"
21:10
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 19 с. "Панування"
22:00
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 20 с. "Нескінченність"
22:50
Т/с "Мотель Бейтс", 2 сезон, 7 с. "Презумпція невинності"
23:40
Т/с "Джессіка Джонс", 1 сезон, 10 с. "1000 ран"
00:30
Т/с "12 мавп", 3 сезон, 4 с. "Брати"
01:15
М/ф "Остання фантазія"
03:00
Т/с "Поза часом", 2 сезон, 10 с. "Чайна-таун"
03:40
Т/с "Поза часом", 2 сезон, 11 с. "Різдвяне диво - частина 1"
04:25
Т/с "Поза часом", 2 сезон, 12 с. "Різдвяне диво - частина 2"
05:10
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 11 с. "Пошуки - частина 2"
05:55
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 12 с. "Чорта на піску"
06:40
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 13 с. "Дорога в нікуди"
07:25
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 14 с. "Саван"
08:15
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 15 с. "Винагорода"
09:00
М/ф "Остання фантазія"
10:45
Х/ф "Близькі контакти третього ступеня"
13:00
Т/с "Доктор Хто", 9 сезон, 11 с. "Побач ворона"
13:50
Т/с "Доктор Хто", 9 сезон, 12 с. "Посланий з небес"
14:50
Т/с "Доктор Хто", 9 сезон, 13 с. "З диявольським завзяттям"
15:55
Т/с "Доктор Хто", 9 сезон, 14 с. "Чоловіки Рівер Сонг"
17:00
Х/ф "Місто Ембер: Втеча"
18:40
Х/ф "Пікселі"
20:25
Х/ф "Міські легенди"
22:05
Т/с "Джессіка Джонс", 1 сезон, 6 с. "Ви переможець!"
23:00
Т/с "Джессіка Джонс", 1 сезон, 7 с. "Добірні збоченці"
23:55
Т/с "Джессіка Джонс", 1 сезон, 8 с "Що б зробила Джессіка?"
00:50
Т/с "Джессіка Джонс", 1 сезон, 9 с. "Лава штрафників"
01:45
Т/с "Джессіка Джонс", 1 сезон, 10 с. "1000 ран"
02:35
М/с "Грандіозна Людина-павук", 1 сезон, 1 с.
03:00
Т/с "Перевертень", 5 сезон, 1 с. "Створення ночі"
03:45
Т/с "Перевертень", 5 сезон, 2 с. "Парасомнія"
04:30
Т/с "Перевертень", 5 сезон, 3 с. "Ловці снів"
05:15
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 16 с. "Погані хлопці"
06:00
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 17 с. "Око за Око"
06:45
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 18 с. "Сімейні узи"
07:30
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 19 с. "Панування"
08:15
Т/с "Зоряні ворота", 10 сезон, 20 с. "Нескінченність"
09:05
Х/ф "Район №9"
10:55
Х/ф "Місто Ембер: Втеча"
12:30
Т/с "Доктор Хто", 10 сезон, 1 с. "Повернення доктора Містеріо"
13:35
Т/с "Доктор Хто", 10 сезон, 2 с. "Пілот"
14:30
Т/с "Доктор Хто", 10 сезон, 3 с. "Посміхнись"
15:20
Т/с "Доктор Хто", 10 сезон, 4 с. "Тонкий лід"
16:10
Т/с "Доктор Хто", 10 сезон, 5 с. "Тук-тук"
17:00
Х/ф "Жахи"
18:40
Х/ф "Еволюція"
20:20
Х/ф "Кінець світу 2013: Апокаліпсис по-голлівудськи"
22:10
Т/с "12 мавп", 2 сезон, 13 с. "Пам'ять про завтрашній день"
23:00
Т/с "12 мавп", 3 сезон, 1 с. "Мати"
23:50
Т/с "12 мавп", 3 сезон, 2 с. "Варти"