Трофей

"Трофей" - канал для тих, хто не уявляє своє життя без полювання, прогулянок по лісу та рибалки. На телеканалі програми українського виробництва, для тих хто впевнено стоїть на ногах та бере від життя максимум.

Доступний у пакетах:
  • Оптимальний
  • Преміальний
  • Футбольний HD
  • Сімейний

Програма телепередач

00:02
Календар рибалки
00:09
F-Новинки
00:15
Трофей з
00:33
Турнір "Iron Fish", 54 еп.
01:07
Збройова школа, 35 еп.
01:34
NEW Спінінг, 94 еп.
02:01
Рибалка з Юрієм Петрашем, 104 еп.
02:31
Трофей на море, 44 еп.
03:00
Що на Що клює?
03:10
Календар мисливця
03:15
Трофей з
03:32
Майстерня, 105 еп.
03:49
ШОуОЛДА, 183 еп.
04:30
Трофейне полювання, 52 еп.
04:54
Стежками рибалки, 36 еп.
05:27
Мисливські собаки, 86 еп.
06:02
Календар рибалки
06:09
F-Новинки
06:15
Трофей з
06:31
NEW Спінінг, 95 еп.
06:58
Збройова школа, 93 еп.
07:28
Рибне місце, 4 еп.
08:02
Рибалка з Юрієм Петрашем, 126 еп.
08:35
Трофей на море, 43 еп.
09:00
Що на Що клює?
09:10
Календар мисливця
09:15
Трофей з
09:31
UFL 2020, 2 ч.
10:33
Збройова школа, 34 еп.
11:02
Рибальські батли
11:26
Рибальські пригоди з Євгеном Панасюком, 25 еп.
12:02
Календар рибалки
12:09
F-Новинки
12:15
Трофей з
12:32
Майстерня, 139 еп.
12:49
ШОуОЛДА, 182 еп.
13:29
Ні пуху, ні пера!
13:53
NEW Спінінг, 96 еп.
14:17
Рибалка з Юрієм Петрашем, 101 еп.
14:44
Школа спортинга 2020, 3 еп., 1 ч.
15:00
Що на Що клює?
15:10
Календар мисливця
15:15
Трофей з
15:32
UFL 2020, 1 ч.
16:34
Збройова школа, 33 еп.
17:00
Шлях до трофею, 22 еп.
17:35
Рибалка з Назаром Боженка, 11 еп.
18:02
Календар рибалки
18:09
F-Новинки
18:15
Трофей з
18:32
Спортинг, 33 еп.
19:05
ШОуОЛДА, 181 еп.
19:45
Адаптер, 16 еп.
20:01
Турнір "Iron Fish", 53 еп.
20:34
Рибалка з Юрієм Петрашем, 124 еп.
21:02
Календар рибалки
21:09
F-Новинки
21:15
Трофей з
21:32
Майстерня, 105 еп.
21:49
ШОуОЛДА, 183 еп.
22:30
Трофейне полювання, 52 еп.
22:54
Стежками рибалки, 36 еп.
23:27
Мисливські собаки, 86 еп.
00:00
Що на Що клює?
00:10
Календар мисливця
00:15
Трофей з
00:31
NEW Спінінг, 95 еп.
00:58
Збройова школа, 93 еп.
01:28
Рибне місце, 4 еп.
02:02
Рибалка з Юрієм Петрашем, 126 еп.
02:35
Трофей на море, 43 еп.
03:02
Календар рибалки
03:09
F-Новинки
03:15
Трофей з
03:31
UFL 2020, 2 ч.
04:33
Збройова школа, 34 еп.
05:02
Рибальські батли
05:26
Рибальські пригоди з Євгеном Панасюком, 25 еп.
06:00
Що на Що клює?
06:10
Календар мисливця
06:15
Трофей з
06:32
Майстерня, 139 еп.
06:49
ШОуОЛДА, 182 еп.
07:29
Ні пуху, ні пера!
07:53
NEW Спінінг, 96 еп.
08:17
Рибалка з Юрієм Петрашем, 101 еп.
08:44
Школа спортинга 2020, 3 еп., 1 ч.
09:02
Календар рибалки
09:09
F-Новинки
09:15
Трофей з
09:32
UFL 2020, 1 ч.
10:34
Збройова школа, 33 еп.
11:00
Шлях до трофею, 22 еп.
11:35
Рибалка з Назаром Боженка, 11 еп.
12:00
Що на Що клює?
12:10
Календар мисливця
12:15
Трофей з
12:32
Спортинг, 33 еп.
13:05
ШОуОЛДА, 181 еп.
13:45
Адаптер, 16 еп.
14:01
Турнір "Iron Fish", 53 еп.
14:34
Рибалка з Юрієм Петрашем, 124 еп.
15:02
Календар рибалки
15:09
F-Новинки
15:15
Трофей з
15:32
Майстерня, 90 еп.
15:48
ШОуОЛДА, 184 еп.
16:31
Школа спортинга, 3 еп., 2 ч.
16:49
Рибалка з Carp Pro. Лінь на фідер
17:16
Рибалка з зіркою, 52 еп.
18:00
Що на Що клює?
18:10
Календар мисливця
18:15
Трофей з
18:33
Турнір "Iron Fish", 54 еп.
19:07
Збройова школа, 35 еп.
19:34
NEW Спінінг, 94 еп.
20:01
Рибалка з Юрієм Петрашем, 104 еп.
20:31
Трофей на море, 44 еп.